چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعتراض شهروندان تهرانی به افزایش ۵۰درصدی کرایه ها

danesheroz2 تیر ۵, ۱۳۹۲ ۰
اعتراض شهروندان تهرانی به افزایش ۵۰درصدی کرایه ها

دانش روز: در حالی که شرکت اتوبوس رانی روز گذشته از افزایش ۲۰درصدی نرخ بلیت اتوبوس خبرداد شهروندان تهرانی امروز با افزایش۵۰تا ۸۰درصدی کرایه های اتوبوس در مناطق مختلف پایتخت مواجه شدند و این موضوع سبب اعتراض بسیاری از شهروندان تهرانی که از حمل و نقل عمومی برای تردد استفاده می کنند،شده است

به گزارش دانش روز، در حالی که از صبح امروز قرار بود کرایه های اتوبوس های شهری ۲۰درصد افزایش یابد، اما مسافرین این وسیله حمل و نقل عمومی شاهد افزایش ۵۰ تا ۸۰ درصدی کرایه ها بودند.

بر اساس این گزارش به طور مثال مسیر خط راه آهن – تجریش که تا روز گذشته کرایه ۲۰۰تومانی از مسافرین دریافت می کردند این کرایه ها به ۴۰۰تومان رسید.

به گفته مسافران خطوط اتوبوس در مسیر کلاهدوز -ولیعصر نیز نرخ کرایه ها با افزایش ۵۰درصدی از ۳۰۰تومان به ۴۵۰تومان افزایش یافته و در  مسیر بهارستان- جمهوری که تا روز گذشته ۲۰۰تومان کرایه دریافت می شد امروز با ۱۰۰تومان افزایش به ۳۰۰رسید.

روز گذشته شرکت اتوبوس رانی از افزایش ۲۰درصدی نرخ کرایه های اتوبوس خبر داد این در حالی است که در مناطق مختلف تهران این نرخ با افزایش بیشتری مواجه بوده است.

بر اساس این گزارش علیرضا دبیر عضو شورای شهر تهران در پاسخ به افزایش بی رویه نرخ کرایه های اتوبوس گفت: بنده هیچ اطلاعی از افزایش کرایه ها ندارم.

منبع: پانا

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۲
کد خبر : 32031
بازدیدها: 105

پاسخی بگذارید »