جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اظهارات شاذ مجری معروف در برنامه دانشگاه آزاد

danesheroz1 اسفند ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
اظهارات شاذ مجری معروف در برنامه دانشگاه آزاد

دانش روز: یک مجری ممنوع التصویر اعلام کرد: من قبل از انتخابات ساکم را بسته بودم تا بروم بیرون از کشور اما الان مانده ام و مجبورند به من در سیما آنتن بدهند!”

به گزارش دانش روز، مطلع شدیم اخیرا همایش عجیبی با عنوان “جشن همدلی، همراهی، هم گامی و همکاری در دانشگاه آزاد” با حضور رئیس و معاونان دانشگاه آزاد برگزار شده که فارغ از هزینه های قابل توجه برگزاری چنین همایشی، مجری این برنامه اظهارات نامربوطی را مطرح و در بخش های از سخنانش به صورت متملقانه ای از مسئولان این دانشگاه یاد کرده است.

به نقل از ندای انقلاب، (رضا. ر) مجری این برنامه -که چند سال پیش به مدد آنتن تلویزیون از یک فرد گمنام، به فردی تقریبا مشهور تبدیل شده و به دلیل برخی رفتارهای ناشایست در رسانه ملی از مدت ها پیش از اجرا کنار گذاشته شده است- در سخنانی قابل تامل در این همایش مدعی می شود:” متنی از سوی یکی از معاونان دانشگاه آزاد به من داده شده که در آن نوشته شده، جناب مجری اگر آقای روحانی رئیس جمهور نشده بود من و شما الان در زندان بودیم! باید بگویم آقایان کور خوانده اند؛ من قبل از انتخابات ساکم را بسته بودم تا بروم بیرون از کشور اما الان مانده ام و مجبورند به من در سیما آنتن بدهند!”

شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۸
کد خبر : 98673
بازدیدها: 310

پاسخی بگذارید »