دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اظهارات حاج‌منصور ارضی درباره انتخابات

danesheroz2 خرداد ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
اظهارات حاج‌منصور ارضی درباره انتخابات

دانش روز: مداح اهل بیت گفت: باید همدیگر را دعا کنیم. اینکه دائماً بنشینیم و انتقاد کنیم کاری از پیش نخواهد رفت. این را خودمان دیدیم، غرور و منیّت‌ها نتوانست این آقایان را جمع کند که یک نفر بشوند و بیایند روی کار.

به گزارش گروه سیاسی دانش روز، یکی از دوستداران منصور ارضی نوشت: این مداح اهل بیت در برنامه این هفته خود در حسینیه هیئت صنف لباس فروش‌ها گفت: خدا نکند که آدم‌ها گرفتار گناه شوند؛ چراکه آن موقع همه موعظه‌ها، همه احادیث، روایات، تمام حرف‌های خطبا، دعا خواندن‌ها، همین نماز خواندن آدم هم می‌شود بازیچه؛ شما بدانید این مملکت امام زمان(عج) دارد، ولی فقیه دارد، علما و مراجع را دارد و خلاصه کشته مرده فراوان دارد.

وی درباره انتخابات ریاست جمهوری هم گفت: حالا حرف‌های دو پهلو و چند پهلو می‌زنند، باید صبر کنیم و ببینیم که این دولت جدید چه می‌کند، دیگران که نابود کردند. این‌هایی که رفتند و تمام شدند واقعاً کاری کردند که دین مردم در خطر افتاد و لذا حالا که یک زن نامحرم می‌بینید، می‌گویید که آیا می‌توانم امر به معروف کنم یا نه، فقط می‌توان وی را از دور دعا کرد.

این مداح اهل بیت در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار داشت: باید همدیگر را دعا کنیم. لذا اینکه ما دائماً بنشینیم در حال انتقاد باشیم کاری از پیش نخواهد رفت. باید دعا کرد که ان شالله دعا مستجاب خواهد شد و این را هم خودمان دیدیم، این غرور و منیّت‌ها نتوانست این آقایان را جمع کند که یک نفر بشوند و بیایند روی کار. همه می‌گفتند: منم. غیر از جناب آقای حداّد، هیچ کس حاضر نشد و این حیف شد! حالا عیبی هم ندارد؛ ما با همه جوره‌اش ساختیم. باز هم صبر می‌کنیم.

منبع: فرهنگ نیوز

پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۳
کد خبر : 29649
بازدیدها: 205

پاسخی بگذارید »