یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح:

اظهارات جنگ طلبانه نتانیاهو نشانه موفقیت سیاسی ایران

danesheroz1 مهر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
اظهارات جنگ طلبانه نتانیاهو نشانه موفقیت سیاسی ایران

دانش روز: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در واکنش به اظهارات اخیر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: واکنش خشم آلود و اظهارات جنگ طلبانه اخیر نتانیاهو نشان از موفقیت سیاسی و نفوذ جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی دارد

به گزارش دانش روز، سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در واکنش به اظهارات اخیر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: واکنش خشم آلود و اظهارات جنگ طلبانه اخیر نتانیاهو نشان از موفقیت سیاسی و نفوذ جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی دارد.

وی درباره موضوع گزینه نظامی نیز اظهارداشت: به نظر می رسد پاسخ به گزینه نظامی را مردم آمریکا در نظرسنجی ها داده اند و موافقت ۷۵ درصدی آنها با گزینه مذاکره با ایران، پاسخ لابی صهیونیستی و جنگ طلبان آمریکایی است.

سردار دهقان در خصوص اقدام یکجانبه نظامی از سوی رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: این رژیم ضعیف تر از آن است که شهامت انجام چنین گستاخی را داشته باشد.

 وی تصریح کرد: مواضع جمهوری اسلامی ایران در خصوص موضوع هسته ای کاملا منطقی، متین، شفاف و مبتنی بر مقرارت و قوانین بین المللی است.

سردار دهقان افزود: جمهوری اسلامی ایران بر این اساس معتقد است که برای حل مساله هسته ای در چارچوب قوانین و مقررات مربوط و فارغ از جنجال ها و اهداف سیاسی در صورت وجود اراده در طرف مقابل می توان به نتایج و دستاوردهای خوبی که تامین کننده منافع ملی ما و برطرف کننده نگرانی های بیهوده طرف مقابل باشد دست یافت.

منبع:مهر

جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۱
کد خبر : 64533
بازدیدها: 107

پاسخی بگذارید »