سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اطلاعیه‌ باشگاه پرسپولیس درخصوص انتخابات

28 danesheroz خرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰
اطلاعیه‌ باشگاه پرسپولیس درخصوص انتخابات

باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هواداران باشگاه پرسپولیس همگام با ملت فهیم و با بصیرت ایران اسلامی، روز ۲۴ خرداد جهت شرکت در انتخابات، پای صندوق‌های اخذ رأی حاضر خواهند شد

به گزارش  دانش روز ، محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در بیانیه‌ای اعلام کرد: انقلاب اسلامی همواره به پشتوانه مردم غیور و همیشه در صحنه، از مسیرهای دشوار عبور کرده و توانسته جایگاه حقیقی خود را در دنیا به اثبات برساند.

بی‌تردید مردم بزرگ و سرافراز ایران روز ۲۴ خرداد در تحقق شعار حماسه سیاسی و اقتصادی و در لبیک به ندای پیشوا و رهبر خود با حضور پرشور در انتخابات، اعتقاد قلبی به ولایت را به جهانیان اثبات خواهند کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با دعوت از آحاد ملت غیور و همیشه در صحنه جهت حضور در انتخابات اعلام می‌کند، در لبیک به ندای رهبری روز ۲۴ خرداد تمام هواداران پرشور و فهیم پرسپولیس به همراه مدیران و بازیکنان این باشگاه در سراسر کشور پای صندوق‌های رأی حضور یافته و همگام با اقشار مختلف مردم در انتخابات شرکت خواهند کرد.

در پایان این بیانیه آمده است: بی‌تردید ملت سرافراز ایران بار دیگر با حضور حداکثری خود پای صندوق‌های رأی ضمن انتخاب فرد اصلح اعتقاد خود به ولایت را به جهانیان اثبات خواهند کرد.

پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۴
کد خبر : 19851
بازدیدها: 186

پاسخی بگذارید »