پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نحوه تکمیل ظرفیت:

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ اموزش‌ کشور درباره‌ اسامی‌ پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی‌

danesheroz1 شهریور ۵, ۱۳۹۲ ۰
اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ اموزش‌ کشور درباره‌ اسامی‌ پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی‌

دانش روز: ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌کننده‌ در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی ‌ارشد ناپیوسته ‌داخل‌) سال‌ ۱۳۹۲ به اطلاع می‌رساند که‌ آزمون‌ مذکور در ۱۴۰ کد رشته‌ امتحانی‌ برگزار گردیده،‌ و نتیجه‌ اقدامات‌ انجام‌ شده‌ تاکنون به‌ شرح‌ ذیل‌ اعلام‌ می‌گردد

به گزارش دانش روز، الف- اسامی‌ قبول‌ شدگان‌ نهایی‌ ۱۲۹ کد رشته امتحانی از ۱۴۰ کد رشته امتحانی بر روی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org   قرار گرفته‌است.

ب- اسامی قبول شدگان نهایی ۱۱ کد رشته امتحانی باقیمانده از ۱۴۰ کد رشته شامل کدرشته‌های:

۱- (کد ۱۱۴۷ اطلاعات و حفاظت اطلاعات)، ۲-(کد ۱۱۴۹ مدیریت امور دفاعی ارتش جمهوری اسلامی ایران )، ۳-(کد ۱۱۵۰مدیریت امور دفاعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی)، ۴-(کد ۱۱۵۱ فرماندهی مدیریت انتظامی)، ۵-(کد۱۱۵۳ مدیریت اطلاعاتی)، ۶-(کد ۱۱۵۴ مطالعات دفاعی استراتژیک)، ۷-(کد ۱۱۵۵ اطلاعات استراتژیک)، ۸-(کد ۱۱۵۶ آماد)، ۹-(کد ۱۱۵۷ مدیریت بحران)، ۱۰-(کد ۱۱۵۸ پدافند غیرعامل دانشگاه امام حسین«ع») و ۱۱- (کد ۱۱۵۹پدافند غیرعامل ـ امنیت ملی دانشکده علوم و فنون فارابی) به علت داشتن شرایط خاص و با توجه به اینکه ثبت‌نام و برگزاری آزمون برخی از کد رشته های امتحانی مذکور توسط موسسات آموزشی ذیربط با هماهنگی این سازمان انجام شده است، به طریق مقتضی، با هماهنگی ارگانهای مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد.

ج- تاریخ ثبت‌نام از پذیرفته شدگان نهایی‌ ۱۲۹ کد رشته امتحانی

   از کلیه‌ پذیرفته‌ شدگان هریک‌ از ۱۲۹ کد رشته‌ امتحانی‌، دعوت‌ می‌نماید ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده ذیل و قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه محل قبولی، برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر در خصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت‌نام به سایت اینترنتی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند، لذا پذیرفته‌شدگان رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاهها و موسساتی که در سایت اینترنتی موسسه آموزش عالی محل قبولی آنان برنامه زمانی ثبت‌نام درج نگردیده است، می‌بایست براساس برنامه زمانی سازمان سنجش در یکی از روزهای شنبه ۹/۶/۹۲، یکشنبه ۱۰/۶/۹۲ و سه‌شنبه ۱۲/۶/۹۲ برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌ یا تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.

د‍- مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌نام‌

۱- اصل‌ و یکبرگ‌ تصویر مدرک‌ کارشناسی‌ (لیسانس‌) مورد تایید وزارت‌ علوم‌، تحقیقات‌ و فناوری‌ یا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ و یا شورای ‌عالی‌ انقلاب‌ فرهنگی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ کارشناسی‌ (لیسانس‌) قید شده‌ باشد‌.

تبصره‌۱- پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی (لیسانس‌) نمی‌باشند، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل ‌اخذ کارشناسی‌ (لیسانس‌) با محتوی فرم ذیل این اطلاعیه را ارائه‌ نمایند.

تبصره ۲- آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که به هنگام ثبت‌نام و شرکت در آزمون (زمان ثبت‌نام ۹/۸/۹۱ لغایت ۱۸/۸/۹۱) دانشجوی سال آخر بوده‌اند و حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۲ فارغ‌التحصیل می‌شوند، دانشجوی سال آخر شناخته شده و لازم است فرم معدل دانشجویان سال آخر مندرج در صفحه ۲۸ دفترچه راهنمای (شماره ۱) این آزمون که میانگین کل واحدهای گذرانده آنان براساس‌(‌۰) تا (۲۰) تا تاریخ ۳۱/۶/۹۱ توسط موسسه آموزش عالی محل فارغ‌التحصیلی دوره کارشناسی در فرم مذکور درج و  قبلاً به تایید مسوول ذیربط رسیده است را زمان ثبت‌نام ارائه نمایند.

استثناء: آن دسته از داوطلبانی که دانشجوی سال آخر بوده و به عنوان رتبه اول در این آزمون شرکت نموده‌اند، معدل فارغ التحصیلی اعلام شده آنان از سوی موسسه آموزش ‌عالی محل فارغ‌‌التحصیلی دوره کارشناسی آنان، لحاظ گردیده و لازم است مطابق بند یک فوق و یا تبصره آن عمل نمایند.

۲ – اصل‌ شناسنامه‌ و کارت ملی و دو سری‌ فتوکپی‌ از تمام‌ صفحات‌ آنها.

۳ –  شش‌ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ ۴×۳ تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌.

تبصره- ۱۲ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ ۴×۳ تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌ منحصراً برای‌ برادرانی‌ که‌ با توجه‌ به‌ ضوابط پس‌ از ثبت‌نام‌ در موسسه‌ آموزش‌ عالی‌، برای‌ آنان‌ معافیت‌ تحصیلی‌ صادر می‌گردد.

۴ –  مدرکی‌ که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظیفه‌ عمومی»‌ مندرج‌ در صفحه ۲ دفترچه‌ راهنمای‌ شماره‌ یک‌ آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال ۱۳۹۲ مشخص‌ کند (برای‌ برادران‌).

۵- حکم‌ مرخصی‌ سالانه‌ یا موافقت‌ کتبی‌ و بدون‌ قید و شرط سازمان‌ متبوع‌ برای‌ کارمندان‌ دولت.

۶- معرفی‌نامه‌های‌ مذکور در ذیل ‌لازم‌ است‌ حداکثر تا قبل‌ از انتخاب‌ واحد برای‌ نیمسال‌ دوم‌ سال‌ تحصیلی‌ ۹۳-۱۳۹۲ توسط ارگانهای ذیربط‌ از محل مربوط صادر و به‌ موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل‌ قبولی‌ ارسال شده باشد، ‌در غیر اینصورت‌ از ثبت‌نام داوطلبانی که فرم آنان ‌در موعد مقرر واصل نشده باشد، برای ‌نیمسال‌ دوم‌ سال‌ تحصیلی‌ جاری‌ ممانعت‌ به‌ عمل‌ خواهد آمد و قبولی‌ آنان‌ “کان‌ لم‌ یکن” تلقی‌ می‌گردد.

تبصره‌- براساس‌ هماهنگی‌ های‌ انجام‌ شده‌، گواهی‌ های‌ مربوط به‌ ردیف ۱-۶ توسط ارگانهای‌ ذیربط بطور یکجا به‌ موسسه‌ آموزش‌‌عالی‌ محل ‌قبولی‌ پذیرفته‌ شدگان‌ ارسال‌ خواهد شد.

۱-۶- معرفی‌نامه ‌رسمی ‌از ستاد مشترک‌ سپاه ‌پاسداران‌ انقلاب ‌اسلامی‌(نیروی مقاومت بسیج) و یا وزارت‌ جهاد کشاورزی با امضاء و مهر هریک‌ از روسای‌ ارگانهای‌ مذکور که‌ در آن ‌قید شده‌ باشد داوطلب‌ باتوجه‌ به‌ ماده‌ ۱ و تبصره‌های‌ ۴ گانه‌ آن‌ در آیین‌نامه‌ اجرایی‌ قانون‌ ایجاد تسهیلات‌ برای‌ ورود رزمندگان‌ و جهادگران‌ داوطلب‌ بسیجی‌ به‌ دانشگاهها و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ و سایر شرایط مندرج‌ در آیین‌نامه‌ مذکور واجد شرایط استفاده‌ از سهمیه‌ رزمندگان‌ می‌باشد.

۲ـ۶ـ داوطلبانیکه با استفاده از سهمیه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران و ستاد کل نیروهای مسلح پذیرفته ‌شده‌اند در زمان ثبت‌نام نیازی به ارائه تائیدیه سهمیه ثبت‌نامی از سوی ارگان ذیربط ندارند و ملاک تائید سهمیه آنان همان عنوان سهمیه درج شده در فایل قبولی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی می‌باشد.

۷- اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل‌ اخذ کارشناسی‌ (لیسانس‌) برای‌ آن‌ دسته‌ از داوطلبانی‌ که‌ با توجه‌ به‌ مفاد آیین‌نامه ادامه تحصیل فارغ التحصیلان رتبه اول دوره کارشناسی مصوب ۵/۲/۱۳۹۰ وزارت‌ علوم‌، تحقیقات‌ و فناوری‌ با امتیاز‌ رتبه‌ اول‌ پذیرفته‌ شده‌اند.

هـ- تذکرات‌ مهم    

۱ـ حضور شخص پذیرفته شده جهت ثبت‌نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخهای اعلام شده توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می‌پذیرد.

۲ـ معدل‌ لیسانس‌ پذیرفته‌ شده‌ باید با معدلی‌ که‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام برای شرکت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌، یکسان‌ باشد، بدیهی است از ثبت‌نام آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرک آنان کمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد) جداً خودداری خواهد شد.

۳- نظر به اینکه در دستورالعمل ثبت‌نامی ارسالی به کلیه دانشگاهها و موسسات پذیرنده دانشجو در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۲ ابلاغ گردیده است تا از پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ثبت نامی از طرف داوطلبان به این سازمان باشد) می‌باشند، صرفاً ثبت‌نام موقت بعمل آید، لذا ضرورت دارد این دسته از پذیرفته شدگان به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نموده و مدارک لازم مندرج در این اطلاعیه را به آنجا ارائه نمایند تا ثبت‌نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسی لازم در مدارک و مستندات ارائه شده صورت گیرد. داوطلبانی که دارای مغایرت معدل می‌باشند می‌بایست وضعیت نهایی خود را تا پایان آبان ماه از دانشگاه محل قبولی پیگیری نموده و از مراجعه به این سازمان جداً خودداری نمایند. درصورت لزوم چنانچه در این رابطه سوالی دارند می‌توانند از طریق سایت سازمان در بخش پاسخگویی اینترنتی اقدام نمایند. بدیهی است به مراجعات حضوری و هر نوع مکاتبه‌ای غیر از سایت این سازمان پاسخ داده نخواهد شد.

۴ـ از پذیرفته‌شدگانی ‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ ۳۱/۶/۹۲ فارغ‌التحصیل‌ نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن‌ «کان‌ لم‌ یکن» تلقی‌ شدن‌ قبولی‌ آنان‌ طبق‌ مقررات‌ با آنان‌ رفتار خواهد شد.

۵ـ در هر مرحله‌ از آزمون (ثبت‌نام‌، پذیرش و یا هنگام‌ تحصیل‌)، چنانچه‌ مشخص‌ گردد که‌ داوطلبی‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی‌باشد، قبولی‌ وی‌ لغو و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد.

۶- به دلیل عدم وصول نتایج مصاحبه دانشکده صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تا زمان اعلام نتایج نهایی، هیچ داوطلبی در رشته‌های موسسه آموزش عالی مذکور به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام نگردیده ‌است.

دریافت فرم مدرک کارشناسی و معدل(مخصوص پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی (لیسانس‌) نمی‌باشند) فرمت PDF

وـ موارد اصلاحی درخصوص دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۱۳۹۲

 – پذیرش دانشجو در کد محل تحصیل ۳۴۰۶۲ از رشته امتحانی ۱۲۶۴- مهندسی عمران- مهندسی آب مربوط به موسسه غیرانتفاعی آل طه منحصراً از میان داوطلبان زن صورت گرفته است.
زـ رشته‌ محلهایی که به دلیل عدم داشتن مجوز از دفتر گسترش آموزش عالی و یا به تقاضای دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی ذیربط از دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی این آزمون حذف شده‌اند.
ردیف
کدرشته امتحانی
کد محل
تحصیل
دوره تحصیلی
عنوان رشته/گرایش
نام دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی
۱۱۰۱
۱۱۲۱۴
غیرانتفاعی
زبان و ادبیات فارسی
موسسه غیرانتفاعی صبح صادق
۱۱۰۲
۱۱۶۳۸
روزانه
طبیعتگردی (اکوتوریسم)  
دانشگاه سمنان
۱۱۰۲
۱۱۶۴۴
نوبت دوم
طبیعتگردی (اکوتوریسم)  
دانشگاه سمنان
۱۱۰۴
۱۱۷۷۲
غیرانتفاعی
زبان و ادبیات عرب
دانشگاه غیرانتفاعی امیرالمومنین(ع) ـ اهواز – در این رشته متعاقباً و در مراحل تکمیل ظرفیت بصورت شرایط خاص برای پذیرش دانشجو اقدام خواهد شد.
۱۱۲۱
۱۳۷۱۱
غیرانتفاعی
آموزش زبان انگلیسی
موسسه غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی اصفهان
۱۱۲۱
۱۳۷۹۴
غیرانتفاعی
مترجمی زبان انگلیسی
موسسه غیرانتفاعی رودکی ـ تنکابن
۱۱۲۱
۱۵۴۰۴
غیرانتفاعی
آموزش زبان انگلیسی
موسسه غیرانتفاعی امین ـ فولادشهر اصفهان
۱۱۳۴
۱۴۵۱۲
غیرانتفاعی
حسابداری
موسسه غیرانتفاعی آبا ـ آبیک
۱۱۳۴
۱۴۵۲۰
غیرانتفاعی
حسابداری
موسسه غیرانتفاعی پویندگان دانش ـ چالوس
۱۱۳۴
۱۴۵۲۷
غیرانتفاعی
حسابداری
موسسه غیرانتفاعی شاندیز ـ مشهد
۱۱۳۴
۱۴۵۳۸
غیرانتفاعی
حسابداری
موسسه غیرانتفاعی کاویان ـ مشهد
۱۱۳۴
۱۴۵۶۶
غیرانتفاعی
حسابرسی
موسسه غیرانتفاعی آبا ـ آبیک
۱۲۰۳
۲۳۸۳۶
روزانه
شیمی آلی
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۰۵
۲۳۸۳۷
روزانه
فوتونیک
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۰۸
۲۳۸۳۹
روزانه
ریاضی محض
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۰۸
۲۳۸۴۰
روزانه
ریاضی کاربردی
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۵۱
۳۱۱۳۸
غیرانتفاعی
مهندسی برق ـ الکترونیک
موسسه غیرانتفاعی مهر ـ اراک
۱۲۵۱
۳۱۶۴۳
پردیس خودگردان
مهندسی پزشکی ـ بیوالکتریک
دانشگاه سمنان
۱۲۵۱
۳۴۰۲۵
روزانه
مهندسی برق ـ الکترونیک
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۵۱
۳۴۰۲۷
روزانه
مهندسی برق ـ مخابرات (میدان)
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۵۱
۳۴۰۲۸
روزانه
مهندسی برق ـ مخابرات (سیستم)
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۵۵
۳۱۷۵۸
نوبت دوم
مهندسی پلیمر ـ مهندسی فرآیند پلیمریزاسیون
موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ
۱۲۵۷
۳۴۰۳۶
روزانه
مهندسی شیمی
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۵۷
۳۴۰۳۷
روزانه
مهندسی شیمی (گرایش مهندسی گاز)
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۵۹
۳۲۰۷۴
غیرانتفاعی
مهندسی صنایع ـ صنایع
موسسه غیرانتفاعی پردیسان ـ فریدونکنار
۱۲۵۹
۳۴۰۳۹
روزانه
مهندسی صنایع ـ صنایع
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۶۴
۳۲۵۹۸
روزانه
مهندسی عمران ـ مهندسی آب
دانشگاه اصفهان
۱۲۶۴
۳۲۶۰۸
روزانه
مهندسی عمران ـ مهندسی آب
دانشگاه سمنان
۱۲۶۴
۳۲۶۲۷
نوبت دوم
مهندسی عمران ـ مهندسی آب
دانشگاه اصفهان
۱۲۶۴
۳۲۶۳۶
نوبت دوم
مهندسی عمران ـ مهندسی آب
دانشگاه سمنان
۱۲۶۴
۳۲۷۵۵
نوبت دوم
مهندسی عمران ـ مهندسی مدیریت و ساخت
دانشگاه سمنان
۱۲۶۴
۳۲۷۶۱
روزانه
مهندسی عمران ـ مهندسی مدیریت و ساخت
مرکز تحقیقات بتن
۱۲۶۴
۳۲۷۶۳
روزانه
مهندسی عمران ـ مهندسی مدیریت و ساخت
دانشگاه سمنان
۱۲۶۴
۳۴۰۴۱
روزانه
مهندسی عمران ـ زلزله
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۶۴
۳۴۰۴۲
روزانه
مهندسی عمران ـ مکانیک خاک و پی
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۶۷
۳۳۰۱۲
غیرانتفاعی
مهندسی مکانیک ـ طراحی کاربردی
موسسه غیرانتفاعی آبا ـ آبیک
۱۲۶۷
۳۳۱۲۴
غیرانتفاعی
مهندسی مکانیک ـ تبدیل انرژی
موسسه غیرانتفاعی آبا ـ آبیک
۱۲۶۷
۳۴۰۴۶
روزانه
مهندسی مکانیک ـ طراحی کاربردی
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۶۷
۳۴۰۴۸
روزانه
مهندسی مکانیک ـ تبدیل انرژی
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۷۲
۳۴۰۴۹
روزانه
مهندسی مواد ـ خوردگی و حفاظت از مواد
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۷۲
۳۴۰۵۰
روزانه
مهندسی مواد ـ سرامیک
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۷۶
۳۴۰۵۴
روزانه
مهندسی فناوری اطلاعات(IT)شبکه‏های کامپیوتری
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۷۷
۳۳۶۷۹
غیرانتفاعی
مهندسی کامپیوتر ـ معماری کامپیوتر
موسسه غیرانتفاعی آبا ـ آبیک
۱۲۷۷
۳۳۷۳۵
غیرانتفاعی
مهندسی کامپیوتر ـ هوش مصنوعی
موسسه غیرانتفاعی آبا ـ آبیک
۱۲۷۷
۳۳۷۴۷
پردیس خودگردان
مهندسی کامپیوتر ـ هوش مصنوعی
دانشگاه سمنان
۱۲۷۷
۳۳۷۹۶
غیرانتفاعی
مهندسی کامپیوتر ـ نرم افزار
موسسه غیرانتفاعی آبا ـ آبیک
۱۲۷۷
۳۴۰۵۷
روزانه
مهندسی کامپیوتر ـ نرم‏افزار
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۷۹
۳۴۰۵۸
روزانه
مهندسی هوافضا ـ آئرودینامیک
دانشگاه صنعتی شیراز
۱۲۸۶
۳۳۹۹۸
نوبت دوم
مهندسی رنگ صنایع رنگ
موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ
۱۲۸۶
۳۴۰۰۰
نوبت دوم
مهندسی علوم و فناووری چاپ
موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ
۱۳۰۷
۴۱۶۲۳
روزانه
مهندسی منابع طبیعی ـ جنگلداری
دانشگاه سمنان
۱۳۰۷
۴۱۶۳۹
نوبت دوم
مهندسی منابع طبیعی ـ جنگلداری
دانشگاه سمنان
۱۳۱۰
۴۲۰۲۹
غیرانتفاعی
مهندسی تولیدات گیاهی ـ اصلاح گیاهان باغبانی
موسسه غیرانتفاعی آفاق ـ ارومیه
۱۳۱۵
۴۲۳۱۵
غیرانتفاعی
مهندسی کشاورزی ـ بیماری شناسی گیاهی
موسسه غیرانتفاعی آفاق ـ ارومیه
۱۳۱۵
۴۲۳۱۶
غیرانتفاعی
مهندسی کشاورزی ـ بیماری شناسی گیاهی
موسسه غیرانتفاعی بهاران ـ گرگان
۱۳۱۷
۴۲۳۶۴
غیرانتفاعی
مهندسی منابع طبیعی ـ محیط زیست
موسسه غیرانتفاعی بهاران ـ گرگان
۱۳۵۰
۵۱۰۲۴
غیرانتفاعی
برنامه‌ریزی شهری
موسسه غیرانتفاعی آبا ـ آبیک
۱۳۵۰
۵۱۰۳۸
غیرانتفاعی
برنامه‌ریزی منطقه‌ای
موسسه غیرانتفاعی آبا ـ آبیک
۱۳۵۱
۵۱۰۶۸
غیرانتفاعی
طراحی شهری
موسسه غیرانتفاعی آبا ـ آبیک
۱۳۵۲
۵۱۰۸۴
روزانه
مهندسی معماری
دانشگاه سمنان
۱۳۵۲
۵۱۱۱۵
نوبت دوم
مهندسی معماری
دانشگاه سمنان
 ح- نحوه گزینش نهائی
۱ـ در گزینش هر یک از رشته‌ها، حد نصاب نمره علمی لازم تعیین و ملاک عمل قرار گرفته‌ است. لذا با توجه به قانون مربوط به سهمیه رزمندگان، ۲۰ درصد ظرفیت هر رشته با رعایت آیین‌نامه اجرایی قانون مذکور به این سهمیه تخصیص داده شده و گزینش بر اساس آن انجام گرفته است.
۲ـ برای داوطلبان واجد شرایط گزینش، کارنامه‌ای حاوی اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر یک از کد رشته‌های انتخابی و در سهمیه مربوط تنظیم و از طریق سایت اینترنتی این سازمان از اوایل مهرماه ۹۲ قابل دسترسی خواهد بود.
۳- تغییر رشته، گرایش و انتقال پذیرفته‌شدگان در حیطه وظایف این سازمان نبوده و به اینگونه درخواست‌ها ترتیب اثر داده نمی‌شود.
ط- تکمیل ظرفیت و رشته‌ های جدید
اطلاعیه پذیرش دانشجو در برخی از کدرشته محلهای جدید و همچنین تکمیل ظرفیت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۲، در تاریخ ۲۲/۷/۹۲ از طریق نشریه پیک سنجش و سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با شماره تلفن های ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵-۰۲۱ یا با بخش پاسخگوئی اینترنتی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org درمیان ‌بگذارند و از مراجعه حضوری جداً خودداری فرمایند.

سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۵
کد خبر : 54800
بازدیدها: 436

پاسخی بگذارید »