پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اصول متعالی فرهنگ بسیج در ارتقاء خدمات زندانها نقش مهمی دارد

danesheroz اردیبهشت ۷, ۱۳۹۲ ۰

مدیر کل زندانهای استان البرز گفت : اصول متعالی فرهنگ بسیج در ارتقاء سطح اقدامات سازمان زندانها نقش مهمی دارد

به نقل از ایرنا؛  سید ˈابوالقاسم علویˈ روز شنبه درنشست مشترک فرماندهی بسیج حوزه چهار و شورای فرماندهان زندانهای استان البرز گفت: کار با اخلاص، ماندگار است که ویژگی های آن خدا محوری ،عدالت محوری و ولایت پذیری است .

وی ادامه داد: باید با به استفاده از فرهنگ بسیجی در حوزه کاری خود برای اصلاح و تربیت مددجویان گام برداریم.

علوی اظهار کرد: اخلاص،بصیرت ،دانش ،دشمن شناسی ودشمن ستیزی از ویژگی های فرد بسیجی است که در صورت به کارگیری آنها در سطح جامعه می توان به توسعه وارتقای هر چه بیشتر فعالیتها امیدوار بود.

فرمانده پایگاه بسیج اداره کل زندانهای استان البرز حضور فعال بسیجیان در تمامی صحنه های مختلف سیاسی و اجتماعی رابسیار مؤثر وارزشمند دانست و گفت: این حضور سبب رفع بسیاری از مشکلات شده است .

مدیر کل زندانهای استان البرز برنامه سال ۱۳۹۲ را متأثر از برنامه های کلان سازمانی و بر اساس اولویتهای ۱۰ گانه اعلام کردو افزود: تمام برنامه ها و اقدامات زندانهای استان البرز در چارچوب دستورالعملها و آئین نامه سازمان رقم خورده است.

وی ادامه داد: بر همین اساس هدف غایی تلاش در جهت ارتقای نظام زندانبانی در محورهای مختلف فرهنگی با محوریت نماز، اقتدا و نظم و امنیت پایدار ، ارتقاء اشتغال و حرفه آموزی زندانیان و اجرای دقیق ۵ تفاهم نامه با جهاد کشاورزی ،منابع طبیعی و آبخیزداری، میراث فرهنگی ، کمیته امداد امام خمینی (ره) سازمان تبلیغات اسلامی و فنی و حرفه ای  است.

شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۳
کد خبر : 13166
بازدیدها: 133

پاسخی بگذارید »