دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اصلاح کتابهای دوم و ششم ابتدایی

danesheroz فروردین ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
اصلاح کتابهای دوم و ششم ابتدایی

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش از اتمام ارزشیابی کتابهای جدیدالتالیف پایه های دوم و ششم ابتدایی خبر داد و گفت: با اعلام نتایج ارزشیابی برای سال تحصیلی جدید در تمام کتابهای این دو پایه اصلاحات لازم اعمال می شود

محی الدین بهرام محمدیان با بیان افزود: پس از ارزشیابیهای انجام شده از کتابهای جدیدالتالیف، معلمان نظرات و پیشنهادات خود را درباره محتوای کتابها اعلام کرده اند و با در نظر گرفتن این پیشنهادات، کتابهای دوم و ششم ابتدایی برای سال تحصیلی جدید اصلاح و سپس در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

وی درباره اینکه بیشترین اصلاحات در کتابهای پایه ششم انجام شده یا دوم ابتدایی گفت: براساس نظرات و پیشنهادات دریافتی، نمی توان بیشترین و یا کمترین اصلاح را در کتابها در نظر گرفت. اصلاحات مختلفی باید در کتابها اعمال شود که برخی از آنها شامل اصلاحات عبارتی، اصلاحات تصویری و یا متنی است که با توجه به برنامه درسی ملی تمامی این اصلاحات انجام می شود.

محمدیان درباره کتاب آداب و مهارتهای زندگی برای مقطع اول متوسطه نیز تصریح کرد: کتاب فکر و زندگی که درباره آداب و مهارت زندگی است، برای سال تحصیلی جدید در اختیار دانش آموزان اول متوسطه اول قرار می گیرد.

وی با اشاره به تالیف محتوای این کتاب گفت: تالیف این کتاب تا پایان خرداد ماه به اتمام می رسد و از تیرماه دوره های آموزشی معلمان برای چگونگی تدریس آن آغاز می شود.

چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۵:۳۱
کد خبر : 11264
بازدیدها: 136

پاسخی بگذارید »