پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اسامی رشته های حذف شده:

اصلاحیه کد رشته محلهای کنکور دکتری ۹۲

danesheroz1 آبان ۵, ۱۳۹۲ ۰
اصلاحیه کد رشته محلهای کنکور دکتری ۹۲

دانش روز: سازمان سنجش اصلاحیه کد رشته محلهای کنکور دکتری ۹۲ را اعلام کرد؛ بر این اساس برخی کد رشته محلها از گردونه پذیرش دانشجو حذف شدند

 به گزارش دانش روز، با توجه به اعلام رشته محل‌های جدید تحصیلی همچنین اصلاحات اعلام شده در خصوص برخی رشته‌های تحصیلی مهلت شرکت در فرایند تکمیل ظرفیت کنکور دکتری ۹۲ تا دوشنبه ۶ آبان تمدید شد.

متقاضیان لازم است بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته همچنین کد محل‌های تحصیلی در خصوص تکمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی‌ دوره دکتری (Ph.D) سال ۱۳۹۲ نسبت به ثبت کد‌ محل‌های مورد نظر توسط سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  اقدام کنند.

داوطلبانی که پیش از این فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کرده اند، در صورت تمایل می‌توانند نسبت به ویرایش رشته‌های انتخابی خود اقدام کنند.

کد رشته محل‌های‌ حذف شده از اطلاعیه ۲۹ مهرماه سازمان سنجش به این شرح است:

کد رشته محل ۱۷۷۶- فقه و مبانی حقوق اسلامی از رشته امتحانی مجموعه الهیات (کد ۲۱۳۹) مربوط به دوره روزانه دانشگاه فردوسی مشهد، از ردیف رشته‌های مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون حذف شده است و به عبارت دیگر پذیرش دانشجو در این کد محل صورت نخواهد گرفت.

کد رشته محل ۹۳۳۰- سلولی و مولکولی از رشته امتحانی زیست شناسی ـ علوم سلولی و مولکولی (کد ۲۲۲۶) مربوط به دوره روزانه دانشگاه شیراز، از ردیف رشته‌های مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون حذف شده است و به عبارت دیگر پذیرش دانشجو در این کد محل صورت نخواهد گرفت.

اسامی کد رشته محلهای جدید نیز در اطلاعیه جدید سامانه سازمان سنجش درج شده است. بر این اساس برخی کد رشته محلها در گروه های علوم پایه، فنی مهندسی، دامپزشکی و کشاورزی و منابع طبیعی به تازگی درج شده اند.

منبع:مهر

یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۶
کد خبر : 69713
بازدیدها: 283

پاسخی بگذارید »