دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

س صندوق حمایت از نویسندگان گفت:

اصحاب فرهنگ‌ورسانه از ابتدای خردادماه مشمول بیمه تکمیلی می‌شوند

atena92 اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۲ ۰

رئیس صندوق حمایت از نویسندگان با تأکید بر اینکه بیمه تکمیلی هنرمندان بی‌خاصیت نیست، گفت: اصحاب فرهنگ‌ورسانه که پرونده آنها تکمیل شده است، از ابتدای خردادماه سال جاری مشمول بیمه تکمیلی می‌شوند

به نقل از فارس،  مهدی شجاعی اظهار داشت: به تازگی‌ خبرهای کذبی درباره بیمه تکمیلی هنرمندان، نویسندگان و خبرنگاران با این عنوان مطرح می‌شود که این بیمه بی‌خاصیت و بی‌فایده است.

رئیس صندوق حمایت از نویسندگان، هنرمندان و خبرنگاران افزود: به رغم اظهارات برخی از افراد، باید گفت که بیمه تکمیلی اصحاب فرهنگ و رسانه، بسیار مثمر ثمر واقع شده است به طوریکه سال گذشته ۲۵ هزار نفر از اصحاب فرهنگ‌ و رسانه عضو این بیمه شدند.

وی با تأکید بر اینکه بیمه تکمیلی هنرمندان بی‌خاصیت نیست، ادامه داد: صندوق حمایت از نویسندگان، هنرمندان و خبرنگاران هم‌اکنون تنها نهاد حمایتی جامعه فرهنگ‌و‌هنر و رسانه کشور است.

شجاعی درباره آخرین جزئیات مراحل ثبت نام بیمه تکمیلی درمانی اصحاب فرهنگ و رسانه، بیان داشت:‌ هم‌اکنون زمان ثبت نام به پایان رسیده و در حال جمع‌آوری پرونده‌ها از سراسر کشور هستیم.

رئیس صندوق حمایت از نویسندگان، هنرمندان و خبرنگاران ادامه داد: امسال بدون هیچگونه محدودیتی تمامی کسانی که در سراسر کشور متقاضی بیمه تکمیلی بود‌ه‌اند منوط به دارا بودن شرایط لازم، تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌گیرند.

به گفته شاعری، علی رغم کسری بودجه تمام تلاش خود را کردیم تا تمامی متقاضیان واجد شرایط تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: افراد متقاضی واجد شرایط که پرونده آنها تکمیل شده است از ابتدای خردادماه سال جاری مشمول بیمه تکمیلی می‌شوند.

سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۸
کد خبر : 15595
بازدیدها: 98

پاسخی بگذارید »