دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استاندار البرز:

اصحاب رسانه نقش خون در رگ های جامعه را دارند

danesheroz1 مرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
اصحاب رسانه نقش خون در رگ های جامعه را دارند

دانش روز: استاندار البرز گفت: اصحاب رسانه نقش خون در رگهای جامعه را دارند که وظیفه اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی بر عهده آنها گذاشته شده است

  به گزارش دانش روز، اصغر عربیان در آیین تجلیل از خبرنگاران این استان افزود: هر روز را باید روز خبرنگار نامید، چرا که در خلق حماسه ها نقش بی بدیلی دارند.

وی اظهار کرد: در زندگی امروز کسی بی نیاز از رسانه نیست و بدون آگاهی از وضعیت پیرامون خود به سختی می تواند گذران زندگی کند.

وی با تاکید بر ضرورت احترام و تکریم از پیشکسوتان رسانه ها خاطرنشان کرد: نیروهای جوان در این عرصه بدون استفاده از تجریه پیشکسوتان خبر موفقیت کسب نخواهند کرد.

عربیان ادامه داد: رسانه ها باید درجهت خواست و مصلحت مردم و نظام اسلامی گام بردارند و با انعکاس اخبار درست و شفاف این رسالت خطیر را به خوبی انجام دهند.

وی همچنین با اشاره بر لزوم تامین نیازهای مالی اصحاب رسانه گفت: رفع دغدغه مالی خبرنگاران زمینه فعالیت هر چه بهتر آنان را فراهم خواهد کرد.

وی افزود: خبرنگار امین و امانت دار مردم بوده و باید در انعکاس اخبار همواره این اصل را مورد توجه جدی قرار دهد.

استاندار البرز همچنین ضمن تاکید بر رعایت چارچوب های قانونی از طرف خبرنگاران خاطرنشان کرد: رعایت قانون در همه عرصه ها از جمله خبر ضرورتی انکار ناپذیر است .

ضرورت ایجاد تشکل های صنفی قانونی برای حمایت از حقوق خبرنگاران در البرز از دیگر مباحث مطروحه توسط استاندار البرز در این آیین بود

منبع:ایرنا

پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۰
کد خبر : 50639
بازدیدها: 339

پاسخی بگذارید »