یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نقدی بر رسالت خبری "افکار نیوز"

اشرافی گری در وثیقه۱۰میلیاردی یا آیفون ۲میلیونی!

danesheroz دی ۹, ۱۳۹۱ ۰

حالا همه مسئولین این کشور پابرهنه شده اند و این یک نماینده که اتفاقا چند روز قبل علیه اقازاده های فراری و مجرم صحبت کرده است به خاطر هزینه ۳۵ میلیونی اشراف زاده و نماد اشرافیگری شده است؟ طاها.الف طی یک ماه گذشته که فضای رسانه ای کشور و به دنبال آن رسانه های خارج [&hellip

حالا همه مسئولین این کشور پابرهنه شده اند و این یک نماینده که اتفاقا چند روز قبل علیه اقازاده های فراری و مجرم صحبت کرده است به خاطر هزینه ۳۵ میلیونی اشراف زاده و نماد اشرافیگری شده است؟
طاها.الف

طی یک ماه گذشته که فضای رسانه ای کشور و به دنبال آن رسانه های خارج نشین، تحت تاثیر اخبار آقازاده های فراری بود، کمتر کسی از مسئولین نظام و دست اندرکاران قوای سه گانه در این باره موضع گیری شفاف کرده اند.

نه دی سه سال بعد از فتنه/جولان آقازاده فراری در خیابان های تهران

درست در آستانه یوم الله نه دی، که نشان دهنده “خروش” ملت به ندای ولایت و “نه” اینان به  ناکثین و قاسطین و مارقین فتنه بود، آقازاده هایی که در پرونده خود اتهام های ثابت شده علیه امنیت ملی و پول شویی های کلان اقتصادی دارند در زیر عبای پدر برای مخالفان و افشاگران خط و نشان می کشند و با ویثقه ۱۰میلیاردی در خیابان های تهران آزادانه جولان می دهند.

روز گذشته یعنی یک روز قبل از نه دی ۹۱ ، ائمه موقت جمعه بیش از ۳۰ استان کشور در خصوص نه دی و ساکتین فتنه گفتند و مصاحبه های بسیاری از مسئولین را شنیدیم در حالی که اگر نگوییم عامل اصلی بلکه عامل مهم و رسانه ای فتنه، بر صندلی مخصوص قدرت نشسته است و تیتر یک اخبار رسانه ها را با لبخندی مضحک رصد می کند!

با یک فریاد، قوه قضاییه بیدار نمی شود!

در همین زمان یکی از نمایندگان و وکلای مردم در مجلس شورای اسلامی به خود جرات می دهد و در تریبون رسمی علیه اهمال کاری ها و ویژه خواهی های حضرات زبان اعتراض می گشاید.

قوه قضاییه با دستپاچگی و بسیار فوری به طوری که انگار به تمام جرم ها و احکام رسیدگی کرده باشد و کار دیگری نداشته باشد، بیانیه ای بر علیه وکیل مردم در مجلس شورای اسلامی صادر می کند و اعلام می کند که : این نماینده مجلس به علت صحبت کردن و برخی اتهامات واهی باید در قوه قضاییه پاسخگو باشد!

تخریب به هرقیمت!

اما روز گذشته بود که خبری بر روی صفحه اول سایت “افکارنیوز” به نقل از برخی سایت های تخریب گر قرار گرفت که جای بسی تامل در رسالت خبرنگاری دارد: “موبایل ۲میلیونی و خودرو ۶۰میلیونی نماینده ساده زیست”

در این یادداشت افکار نیوز با ارائه اسناد، به موبایل “آیفون” ۲میلونی و خودروی “مگان” ۶۰ میلیونی حمید رسایی پرداخته است.

نویسنده قصد دفاع از شخص را ندارد هرچند که در موشکافی های “افکار نیوز” یک دروغ فاحش وجود داشت. درحالی که طبق اطلاع  رسانی های این سایت،ماشین مذکور سال گذشته خریداری شده است و قیمت قبض ماشین منتشر شده توسط این سایت ، ۳۳میلیون  بوده  که “افکارنیوز”  به زعم تخریب به هر قیمت، آن را ۶۰ میلیون عنوان کرده است!

ناگفته نماند که هزینه خودرو و اجاره منزل نمایندگان مجلس از بودجه های دولتی تامین می شود. اما به نظر خبرنگاران “افکارنیوز” ، اگر مسئولی با حقوقی ۲میلیون تومان، گوشی آیفون داشته باشد اشرافی گری کرده است؟

مسئولین افکار نیوز خودشان از داشتن وسایل ارتباط جمعی مانند گوشی موبایل، تبلت و لب تاب محروم کرده اند؟

اما سوال اینجاست که چرا دقیقا زمانی که افشاگری علیه خاندان فتنه گر هاشمی صورت می گیرد، مدیران “افکارنیوز” به فکر پرداختن به گوشی موبایل رسایی می افتند؟

رسانه هایی که نگران اشرافگری های مسئولین هستند چرا به خودشان جرات نمی دهند یک لیستی از همه مسئولین تهیه کنند و در مورد اشرافگری آنها بنویسند؟

چه طور است از شهرداری تهران شروع کنید، مابقی نمایندگان، وزای دولت های گذشته، دوران سازندگی اصلاحات دولت نهم و دهم. از خانه همه این مسئولین و ماشین هایشان عکس بگیرید .

حالا همه مسئولین این کشور پابرهنه شده اند و این یک نماینده که اتفاقا چند روز قبل علیه اقازاده های فراری و مجرم صحبت کرده است به خاطر هزینه ۳۵ میلیونی اشراف زاده و نماد اشرافیگری شده است؟

همه ما به خاطر قلم هایمان پیش خداوند مسئولیم …

منبع: تیتریک

بازدید صفحه اول

شنبه ۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۶
کد خبر : 2182
بازدیدها: 178

پاسخی بگذارید »