سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اسکن اثر انگشت در کجای آیفون است؟

danesheroz2 خرداد ۱۹, ۱۳۹۲ ۰

تغییرات ظاهری ایجاد شده در گوشی نسل جدید آیفون براساس عکس‌های لو رفته از آن امکان تعبیه کردن اسکنر اثر انگشت در زیر دکمه خانه این گوشی را قوت بخشید.

به گزارش گروه علمی دانش روز ، براساس عکس منتشر شده‌ای از آیفون ۵S، شاهد تغییراتی جزیی از منظر ظاهری در دکمه خانه این گوشی هستیم که در ظاهر شاید بسیار شبیه به سری‌های قبلی باشد اما از منظر داخلی و براساس گفته‌ها دچار تغییراتی شده و قرار است ویژگی‌های جدیدی به آن افزوده شود.

13920318131849297650503
در این مدل جدید اتصال دهنده داخلی نازک و بلندتر شده است و احتمال می‌رود که براساس شایعه‌ها، قابلیت اسکن اثر انگشتی نیز به آن افزوده و در واقع دو قابلیت در آن لحاظ شود.
البته براساس عکس‌های منتشر شده این قابلیت در زیر دکمه خانه دیده شده و این موجب شده که بسیاری از رسانه‌ها از منظر فنی این موضوع را بررسی کنند و بگویند که چنین امکانی وجود ندارد اما مسلما تغییرات ظاهری گویای این است که در اتصال دهنده داخلی تغییراتی ایجاد شده است.
شاید تغییرات ابعادی در ساختار دکمه جدید موجب ایجاد چنین ذهنیتی باشد که برای ساپورت کردن از اسکن اثر انگشت، این دکمه در تطابق با محیط گوشی و فضای اسکنر درآمده است.
البته با توجه به اینکه سال گذشته اپل با هزینه کرد ۳۵۶ میلیون دلاری درصدد بسط امنیت در تولیدات خود بود به احتمال قوی تغییراتی در نسل جدید شاهد خواهیم بود اما شاید به شکلی دقیق نتوان به آن‌ها پرداخت.
اما کار به همینجا ختم نمی‌شود و شایعه‌های دیگری نیز مبنی بر اضافه شدن رنگ‌های جدید به تولیدات نسل آینده وجود دارد و در کنار آن افزوده شدن دوربین ۱۲ مگا پیکسلی نیز به این گوشی از جمله دیگر موضوعات پیش‌بینی شده است.
افزایش وضوح تصویر به ۱.۵ میلیون پیکسل نیز از جمله دیگر ویژگی‌های پیش‌بینی شده برای آن است که معقول‌تر از بحث اسکنر به نظر می‌رسد.

منبع: تسنیم
یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۴
کد خبر : 24746
بازدیدها: 188

پاسخی بگذارید »