پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

«اسناد فتنه» منتشر می‌شود

danesheroz دی ۴, ۱۳۹۱ ۰

معاون مرکز و مدیر عامل مؤسسه فرهنگی ـ هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی گفت:باحمایت‌های شخص رئیس قوه قضاییه درصدد شفاف‌سازی فضای انتخابات هستیم  مهدی رمضانی معاون مرکز و مدیر عامل مؤسسه فرهنگی ـ هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی  گفت: ما در حال حاضر یک مجموعه‌ای را با کمک برخی دوستان در قوه قضاییه و حمایت‌های شخص [&hellip

معاون مرکز و مدیر عامل مؤسسه فرهنگی ـ هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی گفت:باحمایت‌های شخص رئیس قوه قضاییه درصدد شفاف‌سازی فضای انتخابات هستیم
 مهدی رمضانی معاون مرکز و مدیر عامل مؤسسه فرهنگی ـ هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی  گفت: ما در حال حاضر یک مجموعه‌ای را با کمک برخی دوستان در قوه قضاییه و حمایت‌های شخص رئیس قوه قضاییه در جهت شفاف‌سازی فضای انتخابات آغاز کرده‌ایم و آن بحث «اسناد فتنه» است.وی ادامه داد: از دستگاه‌های مختلفی اسنادی که تهیه شده است را جمع‌بندی کرده‌ایم که بخش مهمی از آن اسناد دادگاه‌هاست.

رمضانی تصریح کرد: درحال حاضر جلد اول این کتاب با عنوان «مجموعه اعترافات فتنه و نقش بهائیت در فتنه» منتشر شده است.

وی با بیان اینکه جلد دوم این کتاب مربوط به «اعترافات کمیته مشترک موسوی و کروبی» است گفت: هنوز از جلد دوم این کتاب رونمایی نشده است.

مدیرعامل مؤسسه فرهنگی ـ هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی تاکید کرد: جمع‌آوری این مجموعه اسناد در رابطه با سازمان مجاهدین خلق، حزب کارگزاران سازندگی و برخی دیگر از این گروه‌ها ادامه خواهد داشت و وقتی قابل انتشار شد، برای انتشار آن تصمیم‌گیری می‌کنیم که هر پرونده چه ملاحظاتی دارد.

*کوتاه درباره کتاب «مجموعه اعترافات فتنه هشتاد و هشت (جلداول) نقش بهائیت در فتنه ۸۸»

نقش دولت‌های بیگانه در شکل‌گیری و قوام فرقه‌ی بهائیت و اقدامات و اهداف آن علیه ایران بر کسی پوشیده نیست. این حزب سیاسی با بدعت‌های زشت بنیان‌گذاری شد و در دامان بیگانگان پرورش یافت. در دوران حکومت پهلوی جهت انزوای اسلامی شیعی، بهائیت مورد توجه دستگاه حکومت بود و بسیاری از بهائیان به مناصب بزرگ حکومتی رسیدند و بالطبع در تأمین منافع بیگانگان کوشیدند. با پیروزی انقلاب اسلامی که دیگر مجالی برای تحقق اهداف شوم این فرقه باقی نمانده بود، بهائیان از طریق همدستی با استکبار در تضعیف نظام اسلامی کوشیدند و به انحای مختلف در صدد تبلیغ مرام خود برآمدند. انتخابات دهم ریاست جمهوری و حوادث متعاقب آن عرصه‌ای بود تا دوباره بهائیان با اشاره‌ی محافل بیگانه علیه جمهوری اسلامی ایران توطئه کنند. پیش از انتخاباتِ این دوره بهائیان به دلیل بی‌علاقگی به سرنوشت ایران در هیچ انتخاباتی شرکت نمی‌کردند و خود را ایرانی نمی‌دانستند. اما این بار که اراده‌ی محافل بهائی بر شرکت در انتخابات و رأی‌دادن به نامزد مشخصی قرار گرفته بود، پیروان خود را به شرکت فعال فراخواندند. مردم ایران که با حضور چهل میلیونی خود در انتخابات دشمنان خارجی را در تحقق نقشه‌هایشان ناکام گذاشتند، این بار نیز دست رد بر سینه‌ی ایادی داخلی آنان زدند. حوادث بعد از انتخابات و اغتشاشات سران فتنه باعث شد که گروه کوچک بهائیان نیز به گروه‌های آشوبگر بپیوندند و در خیابان‌ها با نیروهای امنیتی درگیر شوند. به علاوه رسانه‌های غربی و در رأس آنها تلویزیون فارسی بی.بی.سی نیز با تبلیغ و حمایت گسترده از بهائیان آنها را به حضور در خیابان‌ها تشویق می‌کرد. با دستگیری برخی از شرکت‌کنندگان بهائی در اغتشاشات و اعترافات آنان نیت پلید این فرقه در ضربه‌زدن به نظام اسلامی مشخص گردید. اثر پیش رو شامل برخی بازجویی‌ها از دستگیرشدگان بهائی در اغتشاشات روز عاشوراست که دقت در اعترافات و اقاریر آنها بسیاری از ابعاد و ماهیت فتنه‌ی ۱۳۸۸ را روشن می‌سازد.

منبع: فارس
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۷
کد خبر : 1782
بازدیدها: 287

پاسخی بگذارید »