سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اسلحه‌های استخوانی + عکس

danesheroz فروردین ۱۶, ۱۳۹۲ ۰

“بروس ماهلاسکی” هنرمند نیوزلندی به تازگی بخشی از کارهای جالب خودش را رونمایی کرده است. او با استفاده از استخوان حیوانات مختلف مدل های کاملا شبیه سازی شده از اسلحه ها را می سازد

تا به حال هنرمندان بسیاری بوده اند که با استفاده از وسایل غیرعادی دست به کارهای جالب زده اند و هر کدام به نوع خاصی مردم را متعج کرده اند .

“بروس ماهلاسکی” هنرمند نیوزلندی به تازگی بخشی از کارهای جالب خودش را رونمایی کرده است. او با استفاده از استخوان حیوانات مختلف مدل های کاملا شبیه سازی شده از اسلحه ها را می سازد.

او که پدر و مادری محقق داشته است از بچگی عاشق جمع کردن استخوان حیوانات مختلف بود ولی در سال ۲۰۰۵ تصمیم گرفت با استخوان هایی که جمع کرده بود دست به کاری جالب بزند و در همان سال اولین اسلحه استخوانی اش را درست کرد.

او در سال ۲۰۱۰ به یک هنرمند واقعی در این زمین تبدیل شده بود و با توجه به علاقه ای که به سلاح های جنگی داشت بسیاری از سلاح ها را با استخوان شبیه سازی کرده بود.

یکی از کارهای بسیار جالب او یک کلاشینکف است که با استخوان گوسفند، عقاب، خرگوش، مار و … حیوان دیگر درست شده است. ارزش برخی از مجسمه های او به بیش از ۴ هزار دلار نیز می رسد.

او همه اسلحه ها را در اندازه واقعی شبیه سازی می کند و تا جایی که بتواند در ساخت آن ها جزئیات را رعایت می کند. او همچنین قصد دارد یک مراسم برای فروش این مجسمه ها برگزار کند.

جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۷
کد خبر : 10820
بازدیدها: 199

پاسخی بگذارید »