دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اسرائیل از امریکا ۶۹۰۰بمب خواست!

danesheroz آذر ۲۳, ۱۳۹۱ ۰

دیفنس نیوز با اشاره به اینکه درخواست اسرائیل شامل ۳۴۵۰ بمب‌ کوچک دیامتر نیز است، نوشت:  پایگاه خبری «دیفنس نیوز» گزارش داد، پنتاگون روز دوشنبه کنگره را از بحث فروش ۶۴۷ میلیون دلاری بمب‌های جی‌پی‌اس به اسرائیل مطلع کرد. در بیانیه آژانس همکاری امنیت دفاعی پنتاگون آمده:‌ آمریکا به تامین امنیت اسرائیل متعهد است و [&hellip

دیفنس نیوز با اشاره به اینکه درخواست اسرائیل شامل ۳۴۵۰ بمب‌ کوچک دیامتر نیز است، نوشت:
 پایگاه خبری «دیفنس نیوز» گزارش داد، پنتاگون روز دوشنبه کنگره را از بحث فروش ۶۴۷ میلیون دلاری بمب‌های جی‌پی‌اس به اسرائیل مطلع کرد.

در بیانیه آژانس همکاری امنیت دفاعی پنتاگون آمده:‌ آمریکا به تامین امنیت اسرائیل متعهد است و این به نفع منافع ملی آمریکاست که به اسرائیل کمک کند تا ظرفیت دفاعی خود را تقویت و حفظ کند. بحث پیشنهاد فروش نیز هماهنگ با این اهداف است.

در ادامه این بیانیه آورده شده: پیشنهاد فروش تسلیحات، اسرائیل را قادر می‌سازد ظرفیت عملیاتی برای سیستم‌های موجود خود را حفظ کند.

بر اساس این گزارش، اسرائیل تسلیحات مشابهی دارد و می‌تواند تعداد بیشتری از آنها را در زرادخانه خود نگهداری کند. ذخایر اضافی می‌تواند جایگزین بمب‌هایی شود که در عملیات ستون ابرها مورد استفاده قرار گرفتند و همچنین می‌توان از آنها در عملیات احتمالی آینده به ویژه در درگیری با ایران استفاده کرد.

دیفنس نیوز با اشاره به اینکه درخواست اسرائیل شامل ۳۴۵۰ بمب‌ کوچک دیامتر نیز است، نوشت: اعلام خبر فروش چنین تسلیحاتی زمانی صورت گرفت که تنش در خاورمیانه بر سر برنامه هسته‌ای ایران بالا گرفته و آمریکا و اسرائیل، ایران را به تلاش برای دستیابی به سلاح هسته‌ای متهم می‌کنند.

منبع: فارس
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۴
کد خبر : 908
بازدیدها: 235

پاسخی بگذارید »