سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آیت الله کازرونی امام جمعه کرج:

استکبار راه تفرقه افکنی بین امت اسلامی را در پیش گرفته است

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
استکبار راه تفرقه افکنی بین امت اسلامی را در پیش گرفته است

دانش روز: نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج با بیان اینکه رژیم صهیونیستی راه جدید را برای مقابله با اسلام در پیش گرفته است، گفت: نظام سلطه و استکبار درصد تفرقه افکنی میان امت اسلام هستند

به گزارش دانش روز، آیت الله محسن کازرونی در خطبه های نماز جمعه این هفته کرج اظهار داشت: راهی که امروز نظام سلطه و استکبار برای مقابله با اسلام در پیش گرفته، تفرقه افکنی و اختلاف است.

وی رژیم جعلی صهیونیستی را ننگ بشریت خواند و ادامه داد: صهیونیسم در آموزه های خود، انسانهای مذاهب دیگر را حیوان قلمداد می کندکه این تفکر برای بشریت خطرناک  و مسموم است.

وی گفت: امروز باید تمام آزادیخواهان جهان برای نابودی این رژیم جعلی دست در دست هم دهند. زیرا این رژیم درصدد تفرقه افکنی بین امت اسلامی است

آیت الله کازرونی اتحاد و همبستگی بین مسلمانان را مهمترین راه مقابله با نقشه های شوم ر‍ژیم اشغالگر قدس و نظام سلطه برشمرد و تصریح کرد: امروز بیداری اسلامی و اتحادبین مسلمانان مرهون اندیشه های والای امام راحل (ره) است.

اما جمعه کرج نامگذاری روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان رایک حرکت سیاسی و عبادی دانست و گفت: امام خمینی (ره ) با بصیرت و اندشته والای خود موضوع فلسطین را از بحث عربی بودن خارج کرد و به آن رنگ و بوی اسلامیت و انسانیت داد.

وی با بیان اینکه اکنون مردم در بیش از ۸۰ کشور جهان موضوع فلسطین را مشکل خود می دانند افزود: مردم در این کشورها در روز قدس یک صدا و همدل جنایات صهیونیست ها را محکوم می کنند.

امام جمعه کرج تصریح کرد: آزادی قدس شریف، امروز خواسته تمام مستضعفان جهان است که این اندیشه از حیطه قدرت ها خارج و در تفکر ملت ها قرار گرفته است.

وی با اشاره به تحولات کشور سوریه افزود: استکبار جهانی با حمایت از تروریست ها این کشور حامی مقاومت را به مخروبه تبدیل کرده است و کشورهای اسلامی باید بیش از گذشته وحدت و هوشیاری خود را حفظ کنند.

منبع:مهر

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۹
کد خبر : 45757
بازدیدها: 217

پاسخی بگذارید »