چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استمرار خیزش اسلامی به آزادی قدس شریف می انجامد

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
استمرار خیزش اسلامی به آزادی قدس شریف می انجامد

دانش روز: امام جمعه شهرستان فردیس گفت: به طور قطع اتحاد جهان اسلام و استمرار خیزشهای اسلامی به آزاد سازی قدس شریف ختم خواهد شد و مردم مسلمان فلسطین در سرزمین مادری خود ساکن خواهند شد

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در خطبه ها این هفته نماز جمعه شهرستان فردیس اظهار داشت: راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت تمام آزادیخواهان جهان از مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین با ابتکار تاریخی حضرت امام رقم خورد و موجب شد امروز این راهپیمایی در بیش از ۸۰ کشور جهان برگزارشود.

وی گفت: به قطع اتحاد جهان اسلام و استمرار خیزشهای اسلامی به آزاد سازی قدس شریف ختم خواهد شد و مردم مسلمان فلسطین در سرزمین مادری خود ساکن خواهند شد.

حجت الاسلام ایمانی افزود: دشمنان اسلام مردم مسلمان فلسطین را از سرزمین اجدادی خود بیرون کردند و رژیم غاصب صهیونیستی را تشکیل دادند تا بتوانند برای اهداف نامبارک خود، پایگاهی در خاورمیانه داشته باشند.

امام جمعه شهرستان فردیس گفت: ارتش رژیم غاصب صهیونیستی در گذشته به عنوان یکی از ارتش های شکست ناپذیر معرفی می شد اما این ارتش در جنگ های ۳۳ روزه، ۲۲ روزه و هشت روزه مقابل حزب الله لبنان
و فلسطینیان شکست خورد.

ایمانی افزود: صهیونیست ها از فرصتی که به دست می آورند برای کشتار بی رحمانه مسلمانان استفاده می کنند و جنایات بی شماری رقم می زنند.

رژیم صهیونیستی در سراشیبی سقوط قرار دارد

عزیز اکبریان نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی که سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه فردیس یود، گفت: حضور میلیونی مردم مسلمان ایران در صحنه های مختلف به ویژه راهپیمایی ها موجب استحکام پایه های نظام اسلامی شده است.

وی افزود: امروز مردم با بصیرت ایران اسلامی با تبعیت از امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری در راهپیمایی روز قدس بار دیگر نشان دادند، همچنان پشتیبان مردم مظلوم فلسطین و ارزشهای دینی و الهی هستند.

اکبریان با اشاره به پایان جنگ دوم جهانی یادآور شد: وقتی جنگ جهانی دوم به پایان رسید انگلیس حیله ای به کار برد که با هماهنگی امریکا بحث تشکیل کشور اسرائیل غاصب را در سرزمین فلسطین طرح ریزی کردند.

وی ابا بیان اینکه پای صهیونیست های غاصب را به کشور فلسطین باز کردند و در آنجا سکونت یافتند و بیش از یک میلیون فلسطینی را آواره کردند اما به برکت پیروزی انقلاب اسلامی جنبش های مقاومت در منطقه شکل گرفت و اکنون رژیم صهیونیستی در سراشیبی سقوط قرار گرفته است.

منبع:مهر

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۵
کد خبر : 45790
بازدیدها: 203

پاسخی بگذارید »