یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استمرار آموزش زبان فارسی در مسکو

danesheroz1 مرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰
استمرار آموزش زبان فارسی در مسکو

دانش روز: با شروع دومین دوره مقدماتی از سری جدید آموزش آزاد زبان فارسی در بنیاد بین‌المللی ایرانشناسی مسکو، شماری دیگر از علاقه‌مندان زبان و ادب فارسی، آغاز به آموختن زبان سعدی و خیام کردند

به گزارش  دانش روز، با توجه به درخواست و علاقه متقاضیان آموزش زبان فارسی، در حالی که چند روزی از پایان اولین دوره مقدماتی آموزش آزاد زبان فارسی در بنیاد بین‌المللی ایرانشناسی مسکو نگذشته بود، با حضور فارسی‌آموزانی از رده‌های سنی و مشاغل مختلف، دوره دیگر مقدماتی آموزش زبان فارسی آغاز به کار کرد.

مدرس این دوره نیز خانم فاطمه محمدی، دانشجوی دکترای زبان روسی انستیتو پوشکین مسکو است که با اداره دقیق و تدریس جذاب خود، شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها را به تحسین واداشته است.

در سری جدی آموزش آزاد زبان فارسی در بنیاد ایرانشناسی مسکو که از اول خردادماه سال جاری آغاز شده است، فارسی‌آموزان در سه سطح مجزا به آموزش زبان فارسی می‌پردازند و پس از پایان هر مرحله، با انجام آزمون، واجدان شرایط شرکت در سطح بالاتر معرفی می‌شوند.

قرار است اولین دوره متوسط (سطح ۲) آموزش آزاد زبان فارسی در بنیاد ایرانشناسی مسکو از دوشنبه چهاردهم مرداد ماه آغاز شود.

با وجود تعطیلات تابستانی، استقبال از دوره‌های آزاد آموزش زبان فارسی در مسکو بسیار گسترده است و انتظار می‌رود پس از پایان تعطیلات، بر حجم درخواست‌ها و میزان حضور علاقمندان در این دوره‌های آموزشی افزوده شود.

منبع:مهر

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۸
کد خبر : 41774
بازدیدها: 304

پاسخی بگذارید »