پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

هفته بيست و دوم ليگ برتر فوتبال

استقلال با یک امتیاز به دربی رفت

danesheroz دی ۳۰, ۱۳۹۱ ۰

هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر در حالی به پایان رسید که تیم استقلال مقابل ملوان به تساوی بدون گل رضایت داد؛ اما توانست صدرنشینی را از تراکتورسازی پس بگیرد

هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر روز گذشته با انجام هفت دیدار آغاز شد و امروز نیز با انجام دو دیدار به پایان می‌رسد.

هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر روز گذشته با انجام هفت دیدار آغاز شد و در پایان پرسپولیس، راه آهن، نفت تهران، سپاهان، تراکتور و ذوب آهن پیروز میدان بودند و دیدار فجر سپاسی و صبا نیز به تساوی انجامید.
مس کرمان   صفر   – فولاد خوزستان   صفر
در بازی‌های امروز دو تیم مس کرمان-فولاد خوزستان از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه امام علی به مصاف هم می‌روند مس هم اکنون با ۲۸ امتیاز یازدهم جدول است و برای جبران ناکامی‌های اخیرش نیاز شدیدی به کسب پیروزی در این دیدار دارد فولادی‌ها تیم سوم جدول اما شرایط متفاوتی دارند آنها امسال می‌توانند حتی به قهرمانی هم فکر کنند.
نیمه اول بازی با تساوی بدون گل پایان یافت.
مهدی نوری از تیم فولاد در دقیقه ۵۸ کارت زرد دریافت کرد.
این بازی بدون گل مساوی خاتمه یافت.
ملوان   صفر – استقلال   صفر

در دومین دیدار امروز دو تیم ملوان و استقلال از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف هم می‌روند. استقلال تیم صدرنشین جدول است و ملوان هم در رتبه پنجم جدول قرار دارد. دیدارهای این دو تیم همیشه از جذاب‌ترین رقابت‌های لیگ بوده است.

ترکیب تیم ملوان را سرگئی پاشینکو، عزیز معبودی، احمد آهی، هادی تأمینی، جواد شیرزاد، سعید عزت الهی، پژمان نوری، سعید یوسف زاده، محمد نزهتی، جلال رافخایی و مهرداد اولادی تشکیل می دهد.

هدایتی مدیرعامل باشگاه ملوان برای پیروزی تیمش در این بازی به بازیکنانش قول پاداش داده است.
بک ساعت قبل از شروع بازی استادیوم تختی انزلی پر شد.
ملوان برای بلیط به استقلال ها پول خواست
اعضای مسئول تیم ملوان با شرایط خاص برای بازی با استقلال آماده شدند زیرا این تیم از امتیاز میزبانی برخوردار بود اما آبی ها به عنوان مهمان راهی انزلی شدند و این موضوع شرایط را برای آنها تغییر داد زیرا در این شهر برای حضور اعضای همراه خود نیز دچار مشکلاتی جدی شدند.
اعضای تیم استقلال در حالی برای بازی با ملوان آماده شدند که برای حضور چند تن از همراهان خود در استادیوم دچار مشکلات جدی شدند و این موضوع اوضاع را برای این تیم دچار مشکلاتی کرد.
گفتنی است، اعضای مسئول تیم استقلال خواستار دریافت بلیط از مسئولان تیم ملوان شدند، اما اعضای این تیم شمالی از آبی ها خواستند تا در ازای دریافت بلیط به آنها پول پرداخت کند تا بتوانند بلیط در اختیار داشته باشند.
شایان ذکر است: تصمیمی که مسئولان ملوان برای پرداخت بلیط به استقلال ها در نظر گرفتند قسمت قابل توجهی بود که شرایط را برای اعضای تیم استقلال تغییر داد زیرا آنها تصور چنین برخوردی را از اعضای این تیم نداشتند و توقع شان این بود که اوضاع به صورت متفاوتی برای تیم مهمان پیش برود اما اعضای تیم میزبان طور دیگری با مهمانان خود برخورد کردند و این موضوع اعضای تیم استقلال را از میزبان دلخور کرد که نتوانستند از مهمانان خود بصورت ایده آل و شرایط خوب و مناسب استقلال کنند.
شاهرخ بیانی و سیروس دین محمدی، آنالیزورهای استقلال به همراه امیر قلعه نوعی سرمربی این تیم یک ساعت قبل از بازی در ورزشگاه حاضر بودند.
سید مهدی رحمتی، پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده، علی حمودی، جواد نکونام، ساموئل ، حسن اشجاری، فرزاد حاتمی، ایمان موسوی و آرش برهانی ترکیب تیم فوتبال استقلال را تشکیل می دهد.
حضور آرزه در ترکیب اصلی برای تیم قابل توجه است زیرا این بازیکن مدتهاست که از حضور در ترکیب استقلال منع شده است.
این بازیکن پس از حضور در کشور بولیوی و حضور در ترکیب تیم ملی کشورش از حضور در ترکیب استقلال منع شد و نتوانست نظر مثبت امیر قلعه نوعی را به خود جلب کند، اما در بازی با ملوان در حالیکه خسرو حیدری از حضور در ترکیب تیم استقلال محروم بود توانست مجوز حضور در ترکیب اصلی این تیم را بدست بیاورد و با حضور در ترکیب این تیم با شرایط ایده آلی روبرو شود این بازیکن از دستور مربیان تیم استقلال سر پیچی کرد اما در ترکیب استقلال به میدان برود و این تیم را همراهی کند.
این بازیکن در حالیکه امیر قلعه نوعی از این اتفاق ناراحت بود و مجوز شفر وی را امضاء نکرده بود راهی کشور بولیوی شد تا بتواند با شرایط خاص این تیم را همراهی کند اما در نهایت شرایط برای این بازیکن در آستانه ی دربی متفاوت است و این بازیکن توانست با اوضاعی ایده آل این تیم را همراهی کند و به شایعات در خصوص عدم حضورش در ترکیب این تیم پایان دهد.
کارلوس کیروش، سرمربی تیم ملی هم در ورزشگاه تختی رشت بازی را از نزدیک می بیند.
اعضای تیم استقلال پس از پیروزی مقابل مس کرمان با شرایطی به مصاف ملوان بندر انزلی می روند که این دیدار پیش دربی است و برای این تیم حائز اهمیت بسیار زیادی است.
فرزاد حاتمی از استقلال اولین کارت زرد بازی را در دقیقه ۲۰ دریافت کرد.
در دقیقه ۲۲ عزت الهی اولین کارت زرد ملوان و دومین کارت زرد بازی را دریافت کرد.
فرزاد حاتمی مصدوم شد و جباری به جای او در دقیقه ۳۲ به بازی آمد. رحمتی بازوبند کاپیتانی را به جباری داد.
نیمه اول بازی با تساوی بدون گل پایان یافت.
در دقیقه ۵۶ اکبرپور به جای آرش برهانی وارد زمین بازی شد.
جی لوید ساموئل از استقلال در دقیقه ۶۳ کارت زرد دیگری دریافت کرد.
سیاوش اکبرپور در دقیقه ۷۵ کارت زرد دریافت کرد.
جلال رافخایی از ملوان در دقیقه ۷۵ کارت زرد دریافت کرد.

این بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۶:۳۳
کد خبر : 4549
بازدیدها: 267

پاسخی بگذارید »