دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استقلال امروز کشور مدیون انقلاب امام (ره) و تلاش جوانان است

danesheroz خرداد ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
استقلال امروز کشور مدیون انقلاب امام (ره) و تلاش جوانان است

دانش روز :استاندار البرز استقلال امروز کشور را مدیون انقلاب امام (ره) و تلاش جوانان ایران اسلامی عنوان کرد

اصغر عربیان با بیان این مطلب ضمن حضور در میان قهرمانان دوچرخه سوار استان که از استانداری البرز به سمت مرقد حضرت امام (ره) بدرقه شدند، اظهار داشت: عظمت و استقلال امروز ایران اسلامی در سایه تلاش، همت و غیرت جوانان کشور موجب شده است مسیر توسعه و پیشرفت را هموار کند.
وی افزود: اگر حضرت امام (ره) که در آستانه بزرگداشت بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام (ره) نیز قرار گرفته ایم، نبودند، امروز ایران اسلامی صاحب عزت و استقلال نبود.
این مسئول، ایران اسلامی را مدیون حرکت  الهی حضرت امام (ره) ذکر کرد و گفت: هویت ایران اسلامی در حالی با نام امام (ره) گره خورده که به عنوان الگوی برتر در سطح جهان مطرح است.
عزت و استقلال ایران در گرو تلاش جوانان است
استاندار البرز نقش جوانان را در حفظ عزت و استقلال کشور بسیار حائز اهمیت خواند و یادآور شد: به رغم گذشت ۳۴ سال از شکل گیری انقلاب اسلامی تاکنون به واسطه تلاش، همت و غیرت جوانان توانسته ایم علاوه بر حفظ استقلال خود پرچم ایران اسلامی را در حوزه های مختلف؛ علم و فن آوری، پژوهشی، ورزشی و… در میادین مختلف جهان به احتزاز درآوریم .
وی تصریح کرد: اراده و خودباوری جوانان ایران اسلامی مهمترین سرمایه کشور محسوب می شود که به رغم وجود توطئه های دشمنان همچنان در مسیر رشد و پیشرفت قرار گرفته و هر روز در مسیر تعالی گام برمی دارد.

یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۰
کد خبر : 23279
بازدیدها: 246

پاسخی بگذارید »