دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تمرین تیم ایران

استقبال چشمگیر کره‌ای‌ ها از تمرین ایران

danesheroz1 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
استقبال چشمگیر کره‌ای‌ ها از تمرین ایران

دانش روز: تیم ملی فوتبال کشورمان که ایران را به مقصد کره‌‌ جنوبی ترک کرده، به محض ورود به این کشور، برنامه‌های آماده‌سازی‌ اش را در شهر اولسان برگزار کرد

دانش روز: تیم ملی فوتبال کشورمان که ایران را به مقصد کره‌‌ جنوبی ترک کرده، به محض ورود به این کشور، برنامه‌های آماده‌سازی‌ اش را در شهر اولسان برگزار کرد.

اعضای تیم ملی فوتبال ایران ؛ تهران را به مقصد پوسان ترک کرد با هواپیمایی که شرکت آسمان برای آنها تدارک دیده بود، به سمت کره رفتند. ملی‌پوشان کشورمان در طول مسیر توانستند به خوبی استراحت کنند. کاروان تیم ملی فوتبال ایران وارد شهر بوسان کره‌ جنوبی شد و با اتوبوس به مدت یک ساعت به سمت شهر اولسان حرکت کرد. اولین تمرین تیم ملی فوتبال ایران  امروز به وقت محلی و در هوای ابری شهر اولسان برگزار شد و بازیکنان در تمرینات خود برنامه‌های تمرینی سبک و شاداب که برای ریکاوری بود، را انجام دادند.در زمان برگزاری نخستین تمرین تیم ملی در اولسان رسانه‌های کره‌ای استقبال چشمگیری از این تمرین داشتند و از سرمربی تیم ملی درخواست مصاحبه کردند که مورد موافقت وی قرار گرفت. طبق اعلام سایت فدراسیون فوتبال، صحبت‌های کارلوس کی‌روش در خصوص چوی – سرمربی کره‌جنوبی بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های محلی این کشور داشته است.

 

 

منبع:مهر

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۴
کد خبر : 26710
بازدیدها: 199

پاسخی بگذارید »