سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با پخش صلوات خاصه امام رضا(ع):

استقبال البرز از نخستین روز هفته فرهنگ رضوی

danesheroz1 شهریور ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
استقبال البرز از نخستین روز هفته فرهنگ رضوی

دانش روز: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برنامه های نخستین روز از هفته فرهنگ رضوی را اعلام کرد

به گزارش دانش روز،  مجتبی ابراهیمی گفت: نخستین فصل از دفتر سومین جشنواره نهضت کتابخوانی رضوی امروز جمعه ۱۵ شهریورماه با آغاز هفته فرهنگ رضوی ورق می خورد.

وی سخنرانی با موضوع « فرهنگ رضوی» در مصلی های شهرستانهای استان را محور خطبه های این هفته نماز جمعه ذکر کرد و افزود: با هماهنگی های به عمل آمده کلیه ادارات ارشاد این موضوع را در دستور کار قرار داده اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: سخنرانی و سلسله نشست های سبک زندگی با همکاری دبیرخانه کانونهای فرهنگی، هنری مساجد، محور برنامه های استانی در نخستین روز از این هفته خواهد بود.

مصلی ماهدشت میزبان همایش خانواده و تربیت رضوی

مجتبی ابراهیمی در ادامه از برگزاری همایش « خانواده و تربیت رضوی» در مصلی شهرستان ماهدشت خبر داد و گفت: عصر نخستین روز از هفته فرهنگ رضوی شاهد برپایی همایش خانواده و تربیت رضوی خواهیم بود.

وی افزود: گلبانگ صلوات خاصه امام رضا(ع) در طول ایام هفته فرهنگ رضوی نیز در جای جای نقاط استان و شهرستانها طنین می افکند تا بیش از پیش در فضای معنوی رضوی قرار بگیریم.

تبلیغات گسترده محیطی و رسانه ای جهت انعکاس این رویداد فرهنگی در استان از دیگر موضوعاتی بود که این مسئول برآن اشاره داشت.

استان البرز برای دومین سال پیاپی میزبان « هفته فرهنگ رضوی » شده است.

منبع:مهر

جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۰
کد خبر : 57889
بازدیدها: 178

پاسخی بگذارید »