پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آیت الله کازرونی:

استفاده محال سوریه از سلاح شیمیایی نزدیک سازمان ملل

danesheroz1 شهریور ۸, ۱۳۹۲ ۰
استفاده محال سوریه از سلاح شیمیایی نزدیک سازمان ملل

دانش روز: نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج تصریح کرد: منطقه ای را که ادعا می کنند سوریه در آن سلاح شیمیایی استفاده کرده است در پنج کیلومتری کمپ و مقر سازمان ملل است و کدام عقل سلیمی می پذیرد در این شرایط از سلاح شیمیایی استفاده کند.

به گزارش دانش روز، آیت الله محسن کازرونی در خطبه های نماز جمعه این هفته کرج با اشاره به مسائل منطقه و تهدیدهای آمریکا مبنی بر حمله به سوریه اظهار داشت: نزدیک به سه سال است که عوامل استکبارجهانی، سوریه را شخم می زنند و شاهد کشتارهای دسته جمعی شیعیان در منطقه هستیم.

وی افزود: امریکا و صهیونیسم باید بداند که حمله به سوریه همانند انباری از باروت در منطقه فاجعه ای همه گیر را ایجاد کرده و دود آن نیز به چشم دشمنان شیعه خواهد رفت.

امام جمعه کرج در ادامه با طرح موضوع استفاده سلاح شیمیایی توسط دولت سوریه به تبیین این موضوع پرداخت و گفت:  منطقه ای را که ادعا می کنند در آن سلاح شیمیایی استفاده می شود در پنج کیلومتری کمپ و مقر سازمان ملل است کدام عقل سلیمی می پذیرد در این شرایط از سلاح شیمیایی استفاده کند؟

خطیب جمعه کرج در ادامه با اشاره به  فیلم آمریکایی  ویلیام فریدکین بیان کرد: ساخت این فیلم خود دلیل متقنی بر این موضوع است که  بشار اسد از سلاح شیمیایی علیه مردم خود استفاده نکرده است.

وی افزود: اینها با همان  ادعاهای واهی شان به  افغانستان و عراق حمله کردند و نتیجه اش را هم دیدند.
نماینده ولی فقیه در ادامه با اظهار تأسف از همراهی برخی کشورهای عربی و سعودی عنوان کرد: در شرایط فعلی شیعیان باید در کنار قرار داشته باشند.
خطیب جمعه کرج افزود: تمامی توطئه های قبلی رژیم صهیونیستی تا به اکنون شکست خورده است و باز هم سناریوهای آنان غلط از آب درخواهد آمد.
آیت الله کازرونی روشنگری های مقام معظم رهبری را در حمایت از دولت و مردم سوریه قابل توجه دانست و از بازتاب رایزنی های وزارت خارجه کشورمان در روزهای آتی خبر داد.
منبع:مهر
جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۲
کد خبر : 55583
بازدیدها: 259

پاسخی بگذارید »