سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استفاده از نماد «رنگ» در جریان انتخابات فقط جامعه را تکه‌تکه می‌کند

atena92 اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
استفاده از نماد «رنگ» در جریان انتخابات فقط جامعه را تکه‌تکه می‌کند

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از رنگ‌های تبلیغاتی در جریان انتخابات تنها می‌تواند به چند تکه شدن جامعه منجر شود و در نهایت سبب سوءاستفاده‌های فراوان شود

به نقل از فارس؛  منصور حقیقت پور نماینده مردم اردبیل و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  با اشاره به استفاده برخی کاندیداها از رنگ‌های مشخص در جریان تبلیغات انتخاباتی گفت: کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری بهتر است که در جریان تبلیغات انتخاباتی خود تنها بر ارائه برنامه کاربردی که حلال مسائل و مشکلات فعلی کشور باشد تمرکز داشته باشند.

 

وی افزود: در چنین شرایطی انتظار اصلی مردم حل سریع مشکلات اقتصادی کشور و ارائه راهکارهای جامع از سوی کاندیداها است نه اینکه با مطرح کردن بحث رنگ جامعه را چند تکه کنند.

 

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استفاده از رنگ‌های تبلیغاتی در جریان انتخابات تنها می‌تواند به چند تکه شدن جامعه منجر شود و می‌تواند سبب سوء استفاده‌های فراوانی شود، همان‌گونه که در انتخابات سال ۸۸ و جریان فتنه این‌گونه شد.

 

حقیقت پور تصریح کرد: کاندیداها در جریان انتخابات و تبلیغات مرتبط با آن به جای رنگ‌های عجیب و غریب و ترفندهای گوناگون خود را برای یک انتخاب صادقانه به مردم عرضه کنند.

جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۳
کد خبر : 16333
بازدیدها: 185

پاسخی بگذارید »