یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج:

استفاده از استعدادهای جوانان در توسعه امور فرهنگی ضروری است

danesheroz بهمن ۳۰, ۱۳۹۱ ۰

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج گفت: استفاده از استعدادهای جوانان در توسعه امور فرهنگی ضروری است

جوانان دارای خلاقیت‌ها و ذهن‌های روشن هستند که می‌توانیم با استفاده از ظرفیت‌های موجود در آنان در توسعه بیشتر امور فرهنگی گام برداریم.

وی ادامه داد: اگر از ظرفیت‌های جوانان در مسیر تحول طرح‌های فرهنگی  استفاده کنیم نیازهای این قشر نیز در بخش فرهنگی بیشتر نمایان می‌شود و بهتر می‌توانیم نیازهای آنان را مرتفع نماییم.

این مسئول با تأکید بر نقش جوانان در پیشبرد اهداف فرهنگی گفت: حمایت از جوانان و قرار دادن آنها در مسیر پیشبرد عرصه‌های فرهنگی امری مهم است که متولیان امر فرهنگ باید اهتمام ویژه‌ای بر انجام آن داشته باشند.

وی ادامه داد: برای بارور کردن استعدادهای جوانان و نوجوانان در بخش فرهنگی می‌توانیم آنان را در عرصه‌های اجرای طرح‌های فرهنگی به کارگیریم و علاوه بر استفاده از خلاقیت‌های آنان در شکوفا شدن بیشتر قابلیت‌های آنان گام برداریم.

وحیدی تأکید کرد: توجه به طیف سنی و استعدادهای خلاق در زمره بهترین گزینه‌ها و مولفه‌ها برای توسعه و گسترش فرهنگ هستند که به تبع این مهم باید مسئولان فرهنگی اهتمام مطلوب و شایسته‌ای را برای بارور کردن هر چه بیشتر این استعدادها به منظور رونق بیش از پیش عرصه‌های فرهنگی داشته باشند.

وی در ادامه سخنان خود بر تأکید بر ضرورت توسعه فرهنگ در کلانشهر کرج اظهار داشت: توسعه فرهنگی بر مبنای الگو پذیری از منابع دین اسلام باید به جد مورد توجه متولیان فرهنگ قرار گیرد.

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۴۰
کد خبر : 7235
بازدیدها: 285

پاسخی بگذارید »