یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استخدام در البرز منوط به جذب اعتبار

danesheroz1 تیر ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
استخدام در البرز منوط به جذب اعتبار

دانش روز: معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز گفت: هرگونه استخدام در دستگاههای دولتی این استان در سال جاری منوط به جذب اعتبار است

به گزارش دانش روز،ˈ امیر یزدی ˈ در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در سالن شهدای دولت استانداری کرج افزود: روند بررسی جذب اعتبارات تملک و دارایی دستگاه ها در شورای آتی برنامه ریزی استان نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: مدیران کل دستگاه های اجرایی استان موظف هستند تا پایان تیرماه گزارش میزان جذب تملک و دارایی دستگاه متبوع خود را به دفتر برنامه ریزی استانداری ارسال کنند.

معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار البرز اظهار کرد: همچنین درآمدهای استان البرز در سال جدید هشت میلیارد و ۱۹۶ میلیون ریال پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه این در آمد در صورت تحقق ۱۹ درصد بیشتر از سال گذشته است،افزود: بودجه استان از محل درآمدهای سال گذشته پنج میلیارد و ۸۰۸ میلیون ریال مصوب شد که در پایان سال به پنج میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال رسید که این رقم حاکی از تحقق صد در صدی درآمدهای استان است.

یزدی در ادامه بیان کرد: استان البرز سال گذشته صد درصد بودجه اختصاصی خود را جذب کرد.

مروری بر بندهای ماده واحده قانون بودجه سال ۹۲، بررسی میزان اعتبارات تملک، بررسی میزان اعتبارات تملک دارایی استان، تصویب طرح جامع شهر طالقان، رد مصوبه تاسیس دو شهرک خصوصی در ساوجبلاغ، مروری بر میزان روند جذب تسهیلات استان در کارگروه اقتصادی، ارتقا شاخص های فرهنگی در روستاها و توسعه امور روستایی و … از دیگر محورهای مورد بحث و بررسی در شورای برنامه ریزی و توسعه استان بود.

 

منبع:ایرنا

شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۰
کد خبر : 35275
بازدیدها: 339

پاسخی بگذارید »