دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی استان البرز:

استاندار البرز: پلیس نمونه بارز قانونمداری در جامعه

danesheroz1 مهر ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
استاندار البرز: پلیس نمونه بارز قانونمداری در جامعه

دانش روز: استاندار البرزگفت: پلیس نمونه بارز قانون مداری در سطح جامعه بوده و مردم از نیروهای پلیس دراجرا، ضوابط و قانون الگو برداری می کنند

 به گزارش دانش روز، سید طاهرطاهری در صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی استان البرز افزود: مردم بویژه کودکان و نوجوانان که نسل آینده نظام جمهوری اسلامی هستند همواره به پلیس به عنوان محور اصلی و گرداننده قانون نگاه می کنند.

وی تاکید کرد: به همین دلیل پلیس با استفاده از شیوه های فرهنگی و تعامل هرچه بیشتر با مردم برای اجرای قانون و ضوابط درسطح جامعه باید تلاش وافری داشته باشد.

طاهری گفت: امروز پلیس بعنوان بخش اصلی تامین امنیت در سطح جامعه محسوب می شود و مردم با ارتباط داشتن هرچه بیشتر می توانند ضریب احساس امنیت را درخود بالاببرند.

وی گفت: خوشبختانه باوجود ویژگی های خاص البرز از جمله مهاجر پذیری بالا و قرار گرفتن در شاهراه اصلی کشور، با تلاش نیروهای انتظامی ضریب امنیت در این استان بالا بوده و این امر حاکی از آن است که پلیس توانسته تعامل خوبی را با اقشار مختلف جامعه برای کاهش جرائم برقرارکند.

ضرورت برخورد جدی با فروشندگان مواد مخدر و اراذل واوباش که ایجاد ناامنی درسطح جامعه می کنند از دیگر محورهای سخنان استاندار البرز در این صبحگاه بود.

فرمانده انتظامی استان البرز نیز در این صبحگاه گفت: تعامل پلیس ومردم درجامعه در کاهش جرائم نقش بسزایی دارد.

2scocb9w

سردارˈ احمد علی گودرزی ˈ افزود: پلیس یک نیروی مردمی است و مردم با دیدن پلیس احساس امنیت بیشتری در جامعه دارند و پلیس باید به این اعتماد خود افتخار کند.

وی اضافه کرد: این همکاری مردم و پلیس موجب شده که این استان رتبه دوم کشوری را به لحاظ نظارت تخصصی به خود اختصاص دهد.

وی گفت: این فرماندهی با ایجاد تحول درسامانه هدایت ، فرماندهی و کنترل و نظارت برعملکرد یگانهای خود نگاه موشکافانه برمشکلات و آسیب های اجتماعی دارد و با استفاده ازفن آوریهای نوین دربالابردن قابلیت ها و توانمندیهای لازم برای اقتدار عملیاتی توانسته عملکرد قابل توجهی را بدست آورد.

منبع:ایرنا

شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۷
کد خبر : 64861
بازدیدها: 366

پاسخی بگذارید »