دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استاندار میهمان ویژه اولین برنامه زنده ماهواره ای شبکه البرز

danesheroz1 مرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
استاندار میهمان ویژه اولین برنامه زنده ماهواره ای شبکه البرز

دانش روز: استاندار البرز پس از مراسم افتتاحیه ی پخش ماهواره ای و زنده اینترنتی شبکه استانی، میهمان ویژه برنامه «مهمونی ساده» شد و به صورت زنده با مردم سخن گفت

به گزارش دانش روز، دکتر اصغر عربیان در این برنامه ضمن تبریک به مناسبت عید سعید فطر و روز خبرنگار، پخش ماهواره ای شبکه  استانی البرز را فرصتی مغتنم برای معرفی این استان عنوان کرد.
وی در این برنامه همچنین با تقدیر از تلاش های صورت گرفته از سوی مدیرکل صدا و سیمای استان البرز و همچنین حمایتهای معاونت فنی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: تحقق این مهم گامی بسیار موثر در جهت معرفی استان البرز از ظرفیتهای این استان تازه تاسیس و همچنین طرح مسائل و پیگیری آنها از سوی مردم است که می تواند بسترهای رشد و توسعه استان را فراهم کند.
فرهنگ البرز از دریچه سیما معرفی می شود
نماینده عالی دولت معرفی فرهنگ البرز از طریق دریچه سیما را از جمله مزیتهای مهم راه اندازی پخش ماهواره ای سیمای البرز ذکر کرد و یادآور شد: فرهنگ مقوله ای است که همه آحاد جامعه در شکل گیری آن نقش دارند بنابراین تلاش و برنامه ریزی در ابعاد مهم فرهنگی و تربیتی از جمله موارد ضروری است که باید مدنظر تولیدکنندگان برنامه های مختلف قرار گیرد.
ضرورت برنامه ریزی دستگاه های استان برای تهیه و تولید برنامه ها
وی در این برنامه زنده تلویزیونی با تاکید بر اینکه نقش دستگاه های استان در تهیه و تولید برنامه های مختلف ضروری است، خاطر نشان کرد: دستگاه های استان از محل اعتبارات فرهنگی خود باید نسبت به برنامه ریزی به منظور تهیه و تولید برنامه های مختلف اقدام کنند.
گفتنی است در این برنامه زنده تلویزیونی علاوه بر نماینده ولی فقیه در استان البرز، جواد افشار کارگردان و عباس غزالی بازیگر سریال مادرانه نیز از دیگر مهمانان این برنامه بودند.

شایان ذکر است در حاشیه این مراسم استاندار البرز به مناسبت روز خبرنگار با اعطای هدیه ای نفیس از مدیرکل و خبرنگاران صدا و سیمای البرز تقدیر کرد.

منبع:پانا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۴
کد خبر : 47835
بازدیدها: 197

پاسخی بگذارید »