سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استاندار البرز سانحه تصادف زائران هشتگرد کرج را تسلیت گفت

danesheroz1 دی ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
استاندار البرز سانحه تصادف زائران هشتگرد کرج را تسلیت گفت

دانش روز: استاندار البرز طی پیامی حادثه تصادف زائران هشتگردی که در محور دامغان جان خود را از دست دادند به خانواده آنان تسلیت گفت

 به گزارش دانش روز، سید طاهر طاهری با بیان این مطلب ضمن تسلیت به مناسبت رحلت جانگذار حضرت رسول اکرم(ص) و شهادت امامان معصوم امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) اظهار داشت: حادثه تصادف شب گذشته که طی آن ۱۱ کشته مجروح بر جای گذاشت دل شهروندان البرزی را به درد آورد.
وی افزود: این حادثه ناگوار را به خانواده معزز بازماندگان تسلیت عرض نموده و برای درگذشتگان از درگاه خداوند متعال مغفرت آرزو دارم.
گفتنی است شبانگاه گذشته در اثر برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه اتوبوس در ۲۵ کیلومتری دامغان حامل زائران امام رضا (ع) که از هشتگرد کرج عازم مشهد مقدس بودند ۱۱ نفر کشته و ۱۲ نفر مجروح شدند.
به گفته فرمانده پلیس راه استان سمنان، در این حادثه که ساعت ۲۳ و۴۰ دقیقه دوشنبه شب رخ داد، اتوبوس حامل زائران امام رضا(ع) که از هشتگرد کرج عازم مشهد مقدس بود، در ۲۵ کیلومتری دامغان استان سمنان در کنار جاده برای استراحت مسافران متوقف شده بود که یک دستگاه کامیون از پشت سر به اتوبوس برخورد کرد که بدلیل شدت اصابت، اتوبوس دچار آتش سوزی شد.
در این حادثه ۹ نفر از مجروحان این حادثه به دلیل سوختگی شدید به بیمارستان سوانح و سوختگی ساری اعزام و مجروحان دیگر به بیمارستانهای دامغان و سمنان اعزام شدند.
لازم به ذکر است هویت کشته شدگان این حادثه به دلیل شدت سوختگی مشخص نشده است.
اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز نیز به نوبه خود این حادثه  اسفناک را به خانواده گرانقدر عزیزان از دست رفته تسلیت عرض می نماید.

سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۵
کد خبر : 84098
بازدیدها: 206

پاسخی بگذارید »