یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استاندار البرز:انقلاب کشورهای منطقه به دلیل فقدان رهبری ناکام ماند

danesheroz دی ۲۲, ۱۳۹۱ ۰

عربیان پیش از خطبه های نماز جمعه مهر شهر گفت: بیداری اسلامی در کشورهای منطقه با تاسی از انقلاب ایران به وقوع پیوست اما این انقلاب ها به دلیل فقدان رهبری ناکام ماند و به صورت کامل محقق نشد

به نقل از کرج رسا ،علی اصغر عربیان ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه در جمع نمازگزاران مهر شهر کرج با تسلیت فرا رسیدن ایام رحلت جانگداز رسول اکرم (ص)، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) در جمع مسئولان شهری و مردم این منطقه با اشاره به واگذاری ولایت از سوی پیامبر اکرم (ص) به امیر المومنین (ع) اظهارداشت: در واپسین روزهای عمر پر برکت رسول اکرم (ص) رسالت مهم ولایت و هدایت مسلمین به حضرت علی (ع) واگذار شد.

وی افزود: مسئله غدیر خم و ولایت مداری امام اول شیعیان از جمله موضوعات مهمی بود که حضرت محمد (ص) بر آن تاکید ویژه داشتند و مردم را نیز به اطاعت از این مهم سفارش و توصیه فرمودند.

عربیان در ادامه با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی نیز با اطاعت از ولی امر مسلمین در واقع با پیامبر (ص) بیعت کرده اند، افزود: این انقلاب با فرمول پیامبر(ص)، قرآن، عترت و رهبری در کنار حضور پررنگ مردمی ۳۴ سال از تمام توطئه های دشمنان سربلند بیرون آمده است.

انقلاب کشورهای منطقه به دلیل فقدان رهبری ناکام ماند

وی با اشاره به بیداری اسلامی کشورهای مسلمان منطقه گفت: بیداری اسلامی در کشورهای منطقه با تاسی از انقلاب ایران به وقوع پیوست اما این انقلاب ها به دلیل فقدان رهبری ناکام ماند و به صورت کامل محقق نشد.

استاندار البرز ادامه داد: عبور از فراز و نشیب های انقلاب اسلامی ایران به طور قطع ناشی از رهبری های داهیانه امام (ره) و مقام معظم رهبری است و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی باید شکرگزار این نعمت باشند.

عربیان در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات در سال آینده این مهم را نیازمند هوشمندی و آگاهی مردم دانست و بیان کرد: همان طور که در انتخابات سال ۸۸ شاهد فتنه انگیزی دشمنان نظام بودیم بی شک در انتخابات پیش رو نیز دشمن با تمام ابزار وامکانات با راه اندازی جنگ نرم سعی در ایجاد اختلال در این زمینه خواهد کرد که ضروری است مردم با هوشیاری ترفندها و توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

استاندار البرز در پایان با تاکید بر اطاعت و پیروی از منویات رهبری این امر را عامل مهمی در برابر توطئه های دشمنان دانست.

پس از پایان ادای نماز جمعه استاندار البرز به همراه علی گلوند نائب رئیس شورای شهر کرج و مدیران مناطق ۴ و ۱۲ از سطح این مناطق بازدید و در جریان روند اجرای طرح های عمرانی قرار گرفت.

گفتنی است” علی اصغر عربیان” پیش از ایراد سخنرانی در جمع نمازگزاران در کنار مدیران شهری با مردم منطقه ۱۲ پیرامون مشکلات و موارد موجود به گفتگو نشست.

پایگاه خبری شهرداری کرج

جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۱
کد خبر : 3521
بازدیدها: 350

پاسخی بگذارید »