چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اسامی پذیرفته شدگان حافظان قرآن در کنکور ارشد ۹۲ اعلام شد

danesheroz1 آبان ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
اسامی پذیرفته شدگان حافظان قرآن در کنکور ارشد ۹۲ اعلام شد

دانش روز: فهرست اسامی ۲۵۸ نفر پذیرفته‌ شدگان نهایی از حافظان قرآن مجید دارای مدرک دیپلم و غیردیپلم و لیسانس علوم‌قرآنی شرکت‌کننده در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۲ اعلام شد.

 به گزارش دانش روز، این افراد که در آزمون صحت حفظ از تاریخ­ ۱۶ تا ۲۱ شهریور ­ماه سال جاری شرکت کرده اند، موفق به طی کلیه مراحل مربوط آزمون شده اند و اسامی آنها از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است.

مدارک لازم برای صدور مدرک کارشناسی علوم قرآنی شامل کپی شناسنامه، تصویر کارت ملی و ۲ قطعه عکس پرسنلی تمام رخ است.

لازم است حافظان قرآن دارای مدرک دیپلم و غیردیپلم که اسامی آنها اعلام شده است مدارک خود را به آدرس سازمان سنجش آموزش کشور، صندوق پستی ۴۳۷۸ـ ۱۵۸۷۵ حوزه معاونت فنی و آماری سازمان تا تاریخ ۱۴ آذرماه ۹۲ ارسال کنند.

مدارک لازم برای معرفی دارندگان مدرک کارشناسی جهت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نیز شامل تصویر مدرک کارشناسی است که باید در یکی از رشته های علوم قرآنی با گرایشهای علوم قرآن مجید، تفسیر قرآن مجید، فنون قرائت مجید، تلاوت و کتابت قرآن مجید، تربیت معلم قرآن و تربیت مربی عقیدتی سیاسی ، الهیات و معارف اسلامی با گرایش علوم قرآن و حدیث باشد.

فهرست دانشگاهای انتخابی نیز منتشر شده و پذیرفته شدگان می توانند به آن مراجعه کنند.

دارندگان مدارک کارشناسی که اسامی آنان در اطلاعیه آمده و دارای یکی از مدارک کارشناسی رسمی ذکر شده هستند باید تا ۲۴ آبان ماه مدارک خود را به نمابر ۸۸۹۲۲۲۳۷-۰۲۱ ارسال کنند.

منبع:مهر

سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۳
کد خبر : 72150
بازدیدها: 287

پاسخی بگذارید »