پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اسامی منتخبان شورای شهر کرج و محمدشهر به زودی اعلام می شود

danesheroz2 خرداد ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
اسامی منتخبان شورای شهر کرج و محمدشهر به زودی اعلام می شود

دانش روز، استاندار البرز گفت: اسامی منتخبان شوراهای اسلامی شهر کرج و محمدشهر به زودی به اطلاع مردم می رسد

به گزارش گروه سیاسی دانش روز، دکتر اصغر عربیان با بیان این مطلب در گفتگوی زنده رادیویی با برنامه «شهر من سلام» رادیو البرز با تبریک به ملت بزرگ ایران بویژه شهروندان استان البرز در خلق «حماسه سیاسی» ۲۴ خرداد، اظهار داشت: مردم سرافراز ایران اسلامی با حضور پرشور و شعور خود در انتخابات ۲۴ خرداد، وحدت و همدلی خود را نمایش گذاشتند و پاسخ محکمی به تهدیدها و تحریم های دشمنان دادند.
وی افزود: پاسخ مردم با حضور حماسی در انتخابات به قدری محکم و کوبنده بود که دشمنان نظام و انقلاب و استکبار جهانی هنوز در بهت و حیرت به سر می برد.
استاندار البرز در ادامه سخنان خود در پاسخ به سئوالی در رابطه با زمان اعلام نتایج کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر کرج و محمدشهر یادآور شد: منهای شهرهای کرج و محمدشهر، نتایج نهایی اکثر شهرهای استان البرز اعلام شده و در پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز موجود است.
به شکایات شهرهای؛ گرمدره، شهرجدید هشتگرد و چهارباغ رسیدگی می شود
وی با بیان اینکه در حال حاضر برخی شکایتها در رابطه با انتخابات سه شهر؛ گرمدره، شهرجدید هشتگرد و چهارباغ از سوی هیئت نظارت بر انتخابات در حال رسیدگی است، خاطر نشان کرد: پس از رسیدگی به شکایات مطروحه اسامی نهایی منتخبان به اطلاع مردم و کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا می رسد.
دکتر عربیان با اشاره به اینکه در حال حاضر کار شمارش آراء شوراهای اسلامی شهر و روستا به پایان رسیده است، گفت: هم اکنون کار تلفیق و تجمیع آراء در حال انجام است که نتایج آن به زودی اعلام می شود.
وی علت تاخیر در اعلام نتایج آراء را حضور پرشور مردم در ساعات پایانی ۲۴ خرداد عنوان کرد و افزود: با توجه به حجم بالای میزان مشارکت مردم در پای صندوق های رای، برخی شعب تا ساعت ۱:۳۰ دقیقه بامداد نسبت به اخذ رای مردم که تا ساعت ۱۱ شب در محل شعبه ها حضور داشتند، اقدام کردند که خود باعث تاخیر در امر شمارش آراء و اعلام نتایج آن شد.
نتایج قطعی انتخابات شوراها باید پس از تائید هیئت نظارت و اجرایی اعلام می شود
استاندار البرز اعلام نتایج قطعی انتخابات شوراها را پس از تائید هیئت نظارت و اجرایی ذکر کرد و گفت: بر اساس قانون، نتایج قطعی انتخابات باید پس از تائید هیئت نظارت و اجرایی صورت گیرد.
وی تصریح کرد: استان البرز دارای ۱۶ شهر، ۱۱ بخش و ۲۹۳ روستا است که خوشبختانه به واسطه عملکرد مطلوب و مناسب برخی حوزه های انتخابیه که بستگی به میزان جمعیت رای دهنده آنان داشت توانستند نتایج قطعی انتخابات شهرها و روستاهای خود را تا ظهر ۲۵ خرداد یعنی یک روز پس از برگزاری رسمی انتخابات اعلام  کنند.
وی در پایان سخنان خود از مردم و مسئولان برگزاری انتخابات بویژه رسانه های استان البرز در انتشار و اطلاع رسانی لحظه به لحظه انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تقدیر کرد و اظهار امیدواری کرد که تحقق «حماسه سیاسی» مقدمه «حماسه اقتصادی» در سال ۹۲ باشد.

منبع: استانداری البرز

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۶
کد خبر : 27937
بازدیدها: 312

پاسخی بگذارید »