یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اسامی فرماندهان تروریست کشته شده در سوریه منتشر شد

danesheroz آذر ۱۵, ۱۳۹۱ ۰

در درگیری‌های ارتش سوریه با تروریست‌های القاعده در مناطق مختلف، تعدادی از فرماندهان القاعده کشته شدند که فرمانده گردان «سپر اسلام» و فرمانده گردان «الهدی» در بین کشته‌شدگان هستند. پیشروی قابل ملاحظه‌ای در دو شهر «تلبیسه» و «رستن» واقع در حومه حمص غرب سوریه به دست آورد و پایگاه های افراد مسلح در این دو [&hellip

در درگیری‌های ارتش سوریه با تروریست‌های القاعده در مناطق مختلف، تعدادی از فرماندهان القاعده کشته شدند که فرمانده گردان «سپر اسلام» و فرمانده گردان «الهدی» در بین کشته‌شدگان هستند.

پیشروی قابل ملاحظه‌ای در دو شهر «تلبیسه» و «رستن» واقع در حومه حمص غرب سوریه به دست آورد و پایگاه های افراد مسلح در این دو منطقه را هدف قرار داد که منجر به کشته شدن ده ها تن از آنان شد.

همچنین ده ها تن از افراد مسلح در منطقه «حوله» کشته شدند که در بین کشته شدگان «محمد المحمد» ملقب به «ابوسعاد» و «انس الحورانی» و «هلال العفش» دیده می‌شود که هر سه وابسته به گردان به اصطلاح «فاروق» هستند. همچنین «عبدالکریم زکریا» فرمانده گردان «سپر اسلام» و «حسام صبوح» فرمانده گردان «الهدی» در دام نیروهای ارتش سوریه افتادند.

ارتش سوریه حمله ۱۰ تن از افراد مسلح جبهه «النصره» وابسته به القاعده را به ورودی منطقه «قصیر» ناکام گذاشت که هر ۱۰ مسلح کشته شدند.

در همین راستا ارتش سوریه حملات نظامی خود علیه افراد مسلح در حومه دمشق را ادامه داد.

همچنین «غسان سمیر خمیس» یکی از فرماندهان تروریست ها به همراه تنی از چند از افراد مسلح در منطقه «سقبا» واقع در حومه دمشق کشته شدند. علاوه بر اینکه ارتش سوریه، پایگاه های افراد مسلح در منطقه «ملیحه» را مورد هدف قرار داد.

همچنین در پی هدف قرار گرفتن پایگاه های تروریست ها در منطقه «عقربا» بیش از ۱۴ فرد مسلح کشته شدند.

چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۷
کد خبر : 413
بازدیدها: 258

پاسخی بگذارید »