جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اسامی بازیکنان تیم ملی والیبال ایران برای دیدار برابر آلمان اعلام شد

danesheroz2 تیر ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
اسامی بازیکنان تیم ملی والیبال ایران برای دیدار برابر آلمان اعلام شد

دانش روز: سرمربی تیم ملی والیبال ایران اسامی ۱۲ بازیکن این تیم برای برگزاری دو دیدار برابر آلمان در لیگ جهانی را اعلام کرد.

به گزارش دانش روز، خولیو ولاسکو که همواره بر داشتن ۲۲ بازیکن آماده در تیم ملی در مسابقات لیگ جهانی والیبال تاکید داشته و به تمرین کامل و با انگیزه بازیکن در تیم ملی ب توجه زیادی دارد، پس از بازگشت از کوبا اسامی ۱۲ بازیکن را به منظور رویارویی با تیم ملی والیبال آلمان اعلام کرد.

بر این اساس سعید معروف، مهدی مهدوی، محمد موسوی، عادل غلامی، فرهاد ظریف، امیر غفور، شهرام محمودی، حمزه زرینی، پوریا فیاضی، علیرضا جدیدی، علیرضا مباشری و رحمان داوودی ۱۲ بازیکن تیم ملی ایران در دو بازی روز جمعه و شنبه مقابل آلمان خواهند بود. فرهاد قائمی که در دیدار با صربستان مصدوم شده بود و دیدار با ایتالیا و کوبا را از دست داده بود به دیدار آخر هم نخواهد رسید.

تیم ملی والیبال ایران که نخستین حضور خود در لیگ جهانی را تجربه می کند روز جمعه ساعت ۲۱ در اولین دیدار و روز شنبه در همین ساعت دومین دیدار خود برابر تیم ملی آلمان را در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد کرد. تیم ایران با ۱۲ امتیاز شانسی برای صعود به مرحله بعد لیگ جهانی ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر

پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۰
کد خبر : 36653
بازدیدها: 216

پاسخی بگذارید »