چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اساتید برجسته دنیا در کنفرانس سیستم‌ فازی ایران

danesheroz1 شهریور ۲, ۱۳۹۲ ۰
اساتید برجسته دنیا در کنفرانس سیستم‌ فازی ایران

دانش روز: اساتید برجسته دنیا در زمینه رباتیک و کامپیوتر برای شرکت در سیزدهمین کنفرانس سیستم‌های فازی ایران که در شهریورماه برگزار می‌شود اعلام آمادگی کردند

به گزارش دانش روز، سیزدهمین کنفرانس سیستم‌های فازی ایران با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و انجمن سیستم‌های فازی ایران از ۵ تا ۷ شهریور ماه جاری در این دانشگاه برگزار می‌شود.

در این دوره از برگزاری کنفرانس با هماهنگی وزارت امور خارجه امور دو تن از دانشمندان جهان در کنفرانس سیستم‌های فازی ایران حضور خواهند داشت.

یکی از دانشمندان مطرح جهان که برای حضور در این کنفرانس اعلام آمادگی کرده است؛ پروفسور مارتین هیگن، استاد تمام دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه اوکلاهماسیتی آمریکا است. وی سابقه بیش از ۳۰ سال تحقیق در زمینه‌هایی چون کاربردهای سیگنال‌های زلزله، مدل سازی مسیرهای ژنتیک و شبیه سازی‌های پرواز دارد.

پروفسور محمد جمشیدی از دیگر چهره‌های علمی حاضر در این کنفرانس است. وی استاد تمام دانشگاه تگزاس سن آنتیوی آمریکا است که در زمینه رباتیک، هوش محاسباتی و سامانه‌های مقیاس بزرگ مقالات مختلفی دارد.

پروفسور لیو بائو دینگ از دانشگاه علوم ریاضی دانشگاه سینگ هوای چین و پروفسور کی هوا از دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه نانجی شانگ های چین نیز برای شرکت در سیزدهمین کنفرانس سیستم‌های فازی اعلام آمادگی کردند. لیو بائو صاحب چندین عنوان کتاب در زمینه برنامه ریزی فازی است.

منبع:مهر

 

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۹
کد خبر : 53844
بازدیدها: 161

پاسخی بگذارید »