شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

از پرسپولیس قبل از بازی با تراکتور چه خبر؟

danesheroz1 مرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰
از پرسپولیس قبل از بازی با تراکتور چه خبر؟

دانش روز: با توجه به اینکه علی دایی قرار بود در تمرین روز گذشته کاپیتان پرسپولیس را مشخص کند اما این مهم هنوز انجام نشده است

به گزارش  دانش روز،  تیم فوتبال پرسپولیس تا ساعاتی دیگر می بایستی در برابر تراکتور سازی تبریز در آزادی به میدان بروند.

**کاپیتان پرسپولیس مشخص نشده است

هنوز کاپیتان سرخپوشان معرفی نشده است، این در حالی است که علی دایی تاکید کرده بود که در تمرین روز گذشته یکم مرداد ماه کاپیتان اول و دوم سرخپوشان را مشخص می کند.

**بی تفاوتی دهنوی به تهدید سپاهانی ها

مسئولان باشگاه  سپاهان دهنوی را تهدید کرده اند تا پول دریافتی از این باشگاه را برگرداند اما این هافبک سرخپوش پایتخت نسبت به تهدید سپاهانی ها اظهار بی تفاوتی کرد.

**تبریک سرخپوشان به نوروزی!

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس به هادی نوروزی تبریک گفته اند، گویا از گوشه و کنار باشگاه شنیده شده است که وی عهده دار بازو بند کاپیتانی پرسپولیس است.

همچنین سرخپوشان پایتخت ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه از هتل پارسیان آزادی به سوی استادیوم حرکت می کنند و آماده رویارویی با تراکتور سازی می شوند.

 **رویارویی دایی و کریمی سوژه مخاطبان!

با توجه به اینکه مسئولان باشگاه تراکتور سازی تبریز اظهار داشته اند که علی کریمی در مقابل پرسپولیس ها امروز ۲ مرداد به میدان می رود این موضوع که آیا علی کریمی در ابتدای بازی به سمت علی دایی می رود یا خیر سوژه ابتدای فصل مخاطبان شده است.

** مارکو سپانوویچ از کریمی می پرسید!

مارکو سپانوویچ بازیکن تازه وارد باشگاه پرسپولیس با توجه به اینکه شماره ۸ علی کریمی را بر تن دارد همواره از سایر بازیکنان از علی کریمی سوال می کند واز سرخپوشان  پرسید که آیا با پوشیدن این پیراهن برای وی مشکلی پیش می آید یا خیر؟

** پاداش یک میلیون تومانی می رسد؟

احتمال اینکه با پیروزی  پرسپولیس برابر تراکتور سازی  تبریز پاداش یک میلیون تومانی از سوی رویانیان مدیر عامل باشگاه سرخپوشان پایتخت به بازیکنان برسد وجود دارد.

** خوشحالی پرسپولیسی ها از نبود کریم!

با توجه به اینکه شهبازی اظهار داشته که تا ساعت ۱۳هنوز کارت بازی کریم انصاری فرد صادر نشده خوشحالی خاص میان سرخپوشان پایتخت بوجود آمده و گویا کار پرسپولیسی ها به نوعی در دیدار با تراکتور سازان راحت تر شده است.

** نیم نگاه حقیقی به کاپیتانی!

علیرضا حقیقی دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس  با توجه به اینکه به مدت یک نیم فصل به سرخپوشان پایتخت پیوسته نیم نگاهی به کاپیتانی  نیز دارد اما وی شاید به عنوان کاپیتان دوم باشگاه  معرفی شود.

با توجه به شایعاتی مبنی بر تهدید دهنوی صبح امروز محمد رویانیان شخصا به فدراسیون فوتبال رفت تا موضوع دهنوی را پیگیری کند که آیا وی می تواند دراین مسابقه سرخپوشان را همراهی کند یا خیر؟

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۸
کد خبر : 42102
بازدیدها: 298

پاسخی بگذارید »