شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

از فوتبال خداحافظی می‌کنم چون ۲۰۰ هزار تومان ندارم!

danesheroz1 مرداد ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
از فوتبال خداحافظی می‌کنم چون ۲۰۰ هزار تومان ندارم!

دانش روز: بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان پس از محرومیت سه ماهه از فوتبال بانوان و همچنین جریمه نقدی اعلام کرد دیگر تمایلی ندارد فوتبال بازی کند

به گزارش دانش روز ، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص سه بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان اعلام کرد که بر اساس آن بازیکنان به مدت سه ماه از حضور در مسابقات محروم شدند و ۲۰۰ هزار تومان هم جریمه نقدی برای بانوان در نظر گرفته شد. این بازیکنان به دلیل عدم همکاری با تیم ملی محروم شدند.

پس از اعلام این رأی، طنین نراقی اعلام کرد با این محرومیت ترجیح می‌دهد دیگر فوتبال بازی نکند.

وی در این باره گفت: من واقعا این هزینه را ندارم که پرداخت کنم. آن هم جریمه‌ای که حقم نبوده است. خانم شجاعی در مصاحبه‌ای گفته است که عدم حضور من برای مصدومیت بوده، پس چرا مرا محروم کردند؟ مگر من چقدر از فوتبال درآمد دارم که ۲۰۰ هزار تومان هم جریمه بدهم؟

بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان درباره بازی در لیگ برتر همراه با استقلال، اظهار داشت: با استقلال قراردادی ندارم. این باشگاه هنوز از قرارداد چهار میلیون تومانی فصل قبل هزار تومان پرداخت نکرده است. آقای فتح‌الله‌زاده همیشه می‌گوید تسویه می‌کنم، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. من از فوتبال ایران هیچ خیری ندیدم. برای لیگ امسال هم باید ببینم استقلال تسویه می‌کند یا نه و قرارداد سال آینده‌شان به چه صورت است تا تصمیم بگیرم.

منبع:دانا

شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۱
کد خبر : 48836
بازدیدها: 393

پاسخی بگذارید »