جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

از صدای شلیک در جشن تا یادگاری فرماندار

danesheroz مهر ۱, ۱۳۹۲ ۰
از صدای شلیک در جشن تا یادگاری فرماندار

دانش روز :مراسم جشن شروع سال تحصیلی در مدرسه شاهد دخترانه فاطمه زهرا(س) که با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد، حاشیه هایی بدنبال داشت

به گزارش دانش روز ،در تمامی مدارس شهرستان ساوجبلاغ مراسم شروع سال تحصیلی با حضور مسئولین برگزار شد. اما در دبیرستان شاهد دخترانه فاطمه زهرا(ص) اوضاع متفاوت بود.

این مدرسه که میزبان مقامات درجه اول شهرستان بود، برنامه های ویژه ای را برای مراسم در نظر گرفته بود. در این برنامه ها دخل و تصرف زیادی هم ایجاد شد.

یکی از برنامه هایی که بعضی از مسئولین را آزرده خاطر و بعضی دیگر را شاد کرد، رژه دختران دبیرستانی در مراسم پرچم بود.

مسئولین که دیدند اوضاع کمی به نابسامانی پیش میرود، از برگزاری برنامه دختران رزمی کار جلو گیری کردند.

در این جشن حاشیه های دیگری نیز وجود داشت که از جمله آنها میتوان از بگوش رسیدن صدای شلیک اشاره کرد.

20130923_090802

علت پافشاری برای ساخت صحنه به کمک باد کنک را نفهمیدیم چه بود. اما حداقل میشد برای جلویگیری از ترکیدن باد کنک ها، کمتر آنها را باد کرد. صدا ترکیدن این بادکنک ها گاهی مانند شلیک تک تیر و گاهی رگبار بود.

از ترساندن مسئولین محترم که بگذریم، میرسیم به میهمان ناخوانده جشن.

P1020405

حیوانی که در ابتدا با کمال احترام با او رفتار میشد. زبان بسته خودش هم تعجب کرده بود. حتی برای جابجایی از وسیله نقلیه خصوصی برایش استفاده شده بود. اما همینطور که میگذشت نا ملایمتی های زیادی را میدید. انتهای مسیر را با دو دست روی زمین طی کرد. حرکات و فنون کشتی کج را خورد و در انتها …

بگذریم. از قدیم ها گفته اند گربه را باید دم حجله کشت. یعنی در ابتدای امر باید گوشه چشمی به طرف مقابل نشان داد تا حساب کار بیاید دستش. خوب بالاخره همش که نمیشود سرود خواند و خوشحال بود. باید یک چشمه به دانش آموزان دختر نشان داد تا سال تحصیلی کاملاً مطیع فرمایشات مدرسه باشند.

P1020416

مهم نیست که اکثر دختر خانم های نوجوان از دیدن خون و صحنه قربانی کردن بیزارند. اصلاً اوق بزنند. مشکلی نیست! باید مراسم در پیشگاه مسئولین طبق برنامه انجام شود.

فقط کافیست این دانش آموزی که در حال رد شدن می باشد را ببینید که چطور حالش بهم خورده است.

 

یکی از بخش های مراسم، نوشتن یادگاری روی تخته سیاه مدرسه توسط فرماندار بود.

vv

تخته خیس هم میتواند تلاش یک فرماندار را در مقابل سختی ها بسنجد. البته سختی آنقدر بر فرماندار چیره شده بود که هواسی برایش نمانده بود. غلط دستور زبانی او هم که در تصویر مشخص است از این شرایط تخته خیس و گچ به گفته مدیر مدرسه “چینی” بوده است.دانش آموزان بزرگواری کنید و از این صحنه بگذرید.

مادر شهید خرم جاه در مدت زمان کوتاهی سخنرانی زیبا و جذابی کرد. طوری که دانش آموزان بیشترین تشویق را برای او کردند. تاکید سخنرانی مادر شهید فقط و فقط روی حفظ حجاب بود. مسئولین محترم مدرسه، شما هم در این امر مسئولیت فراوانی دارید. لطفاً با تیپ اسپرت و جوراب نایک ساق کوتاه برخورد کنید. این طرز لباس پوشیدن در مدرسه خیلی زود الگو قرار گرفته و فرا گیر می شود !

ooo

 

 

 

منبع :روزنما

دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۶
کد خبر : 62012
بازدیدها: 294

پاسخی بگذارید »