یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

باهنر :

از بگم بگم های احمدی نژاد می ترسم

danesheroz اردیبهشت ۶, ۱۳۹۲ ۰

اینکه آقای احمدی نژاد بیاید و بگوید باهنر دزد است ، بنظر شما چقدر باید بدوم تا به مردم ثابت کنم که نه پدرم نه مادرم دزد بوده اند و نه خود من چنین تفکری دارم

به نقل از “عصردنا”، ” محمدرضا باهنر ” در نشستی که برروی پلاکارد آن نوشته بود اصولگرایان کهگیلویه و بویراحمد در حسینیه الزهرا(س) یاسوج گفت: این واقعیتی است که من از بگم بگم های احمدی نژاد می ترسم همانطوری که از باید از تریلی که راننده اش حالی هولی است باید ترسید و از جلوی آن فرار کرد.

وی با بیان اینکه اگر رئیس جمهوری پرونده ای دارد که فرد یا افرادی در آن جرمی مرتکب شده اند باید بگوید ، اظهارداشت: اینکه یکروز می گوید ۳۰۰ پرونده و روز دیگر می گوید ۲ پرونده کاردرستی نیست.

نائب دوم رئیس مجلس نهم شورای اسلامی افزود: نگهداری این همه پرونده خود جرم است و اگر آنها را نگوید خود آقای احمدی نژاد شریک جرم می باشد.

باهنر ادامه داد: اگر هم بلوف می زند و خالی بندی است که ظلم است.

وی با تاکید براینکه از بگم بگم های احمدی نژاد می ترسد ، خاطرنشان کرد: سنگی را بابایی می اندازد در چاه بعد ۱۰۰ عاقل هم نمی توانند درش بیارند.

این کاندیدای احتمالی انتخابات یازدهم ریاست جمهوری گفت:باهنر با تشریح اینکه چرا از بگم بگم های احمدی نژاد می ترسد ، بیان داشت: اینکه آقای احمدی نژاد بیاید و بگوید باهنر دزد است ، بنظر شما چقدر باید بدوم تا به مردم ثابت کنم که نه پدرم نه مادرم دزد بوده اند و نه خود من چنین تفکری دارم.

به گزارش عصردنا، اجازه انتشار سایر مطالب به رسانه ها در این نشست داده نشد به همین خاطر براساس اصول اخلاقی رسانه ای باپوزرش از خوانندگان گرامی امکان انتشار سایر مطالب وجود ندارد.

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۶
کد خبر : 12934
بازدیدها: 227

پاسخی بگذارید »