چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ارسال نامه محرمانه دانشجویی به نمایندگان

danesheroz آذر ۱۴, ۱۳۹۱ ۰

علیرضا کریمی از ارسال نامه‌ای محرمانه در رابطه با طرح اصلاح قانون انتخابات به نمایندگان مجلس شورای اسلامی خبر داد. علیرضا کریمی دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در گفت‌وگو با  فارس از ارسال نامه محرمانه این اتحادیه به نمایندگان مجلس خبر داد و گفت: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در [&hellip

علیرضا کریمی از ارسال نامه‌ای محرمانه در رابطه با طرح اصلاح قانون انتخابات به نمایندگان مجلس شورای اسلامی خبر داد.
علیرضا کریمی دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در گفت‌وگو با  فارس از ارسال نامه محرمانه این اتحادیه به نمایندگان مجلس خبر داد و گفت: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در راستای انجام رسالت و وظیفه خود، نامه محرمانه‌ تحلیلی را در رابطه با طرح اصلاح قانون انتخابات به نمایندگان مجلس ارسال کرده است.
این فعال دانشجویی تاکید کرد: این نامه اتمام حجت دانشجویان با نمایندگان مجلس است و اگر نمایندگان مجلس برای تصویب طرح اصلاح قانون انتخابات ممارست کنند، این نامه به صورت علنی منتشر خواهد شد.
کریمی با بیان اینکه نمایندگان مجلس باید بدانند که در جمهوری اسلامی مسئولان بر پایه آراء‌ مردم روی کار می‌آیند، افزود: همان مردمی که برای سر کار آمدن مسئولان رای می‌دهند، می‌توانند با رای خود افراد را از مسئولیت عزل کنند.
وی افزود: نمایندگان مجلس بدانند که اگر از مسیر قانون اساسی منحرف شوند، مردم نمایندگان خود را در حوزه انتخابیه استیضاح می‌کنند.
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۳
کد خبر : 381
بازدیدها: 240

پاسخی بگذارید »