یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وزير آموزش و پرورش

راهیان نور و حفظ دانش آموزان از آسیب های اجتماعی

danesheroz1 مرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰
راهیان نور و حفظ دانش آموزان از آسیب های اجتماعی

دانش روز: وزیر آموزش و پرورش، افزود: اینکه سفر به مناطق عملیاتی را راهیان نور نامیده ایم به این دلیل است که هم دانش آموزان و هم خانواده را از آسیب های اجتماعی حفظ می کند

به گزارش دانش روز، دکتر حمید رضا حاجی بابایی عصر روز دوشنبه ۳۱ تیرماه ۹۲ در چهارمین همایش مسئولین اجرایی راهیان نور دانش آموزی سراسر کشور که در سالن شهید فهمیده  سازمان بسیج برگزار شد افزود:  تربیت بر اساس فطرت انسان شکل می گیرد و فطرت انسان الهی است جامعه ای می تواند موفق باشد که قیمت انسان های آن جامعه بالا باشد.

 وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: نظام تعلیم و تربیت با تمام توان خود تلاش می کند که دانش آموزان را بر مبنای فطرت الهی تربیت نماید.

 وی ادامه داد: اگر مردم کشور به گونه ای تربیت شوند که عمیق فکر کنند و فکرشان بر مبنای آموزه های قرآنی باشد جامعه ، جامعه موفقی خواهد بود.

 وزیر آموزش و پرورش در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تربیتی را مناسب می دانیم که ما را به خدا، قرآن و سیره معصومین نزدیک کند، اگر غیر از این باشد آن تربیت ، تر بیت الهی و رشد دهنده نیست.

 وی ادامه داد: در نظام تعلیم و تربیت بزرگترین افتخار این است که در نهایت بتوانیم یک قدم به سمت خدا برداریم.

 وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: ما در تربیت به دنبال این نیستیم که آدم هایی را تربیت کنیم که به درد ما بخورد بلکه به دنبال تربیت آدم هایی هستیم که در مسیر رشد قرار بگیرند .

 حاجی بابایی ادامه داد: در حدود ۴ سالی که اردوهای راهیان نور انجام شد همه ریل گذاری ها در اردوهای راهیان نور انجام شده است و بحمدالله امروز آموزش و پرورش برنامه مدونی برای جلوگیری از آسیب های خانوادگی و تشویش های اجتماعی دارد.

منبع:وزارت آموزش و پرورش

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۹
کد خبر : 41423
بازدیدها: 307

پاسخی بگذارید »