دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ارتقای سطح تحصیل کارکنان زندانها ضروری است

atena92 اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۲ ۰

مدیر کل امور کارکنان وخدمات اداری سازمان زندانهای کشور گفت: آموزش و ادامه تحصیل کارکنان زندانها در مقطع آموزش عالی یکی از شاخصهای مهم در ارتقای خدمات به مددجویان است

به نقل از ایرنا؛ ˈیوسف افضلیˈ شامگاه پنج شنبه در حاشیه مراسم تجلیل از کارکنان زن زندانهای استان البرز در ندامتگاه کرج افزود: منابع انسانی یکی از ارکان مهم در هر سازمانی محسوب می شود که رشد و تعالی هر مجموعه ای به آن بستگی دارد.

وی اضافه کرد: ارتقای زندانبانی اسلامی در سرلوحه تمام برنامه های سازمان زندانها قرار دارد که در تحقق آن نیروی انسانی نقش مهمی ایفا می کند.

افضلی اظهار کرد: برای ادامه تحصیل کارکنان زندانها و تسریع در این امر مهم تفاهنامه آموزشی یا موسسات آموزش عالی منعقد شده است .

وی در خصوص وضعیت منابع انسانی در زندانهای استان البرز نیز گفت : طبق بررسی ها اقدامات انجام شده در این زمینه با استانداردهای تعریف شده همسانی داشته و در برخی بخش ها از برنامه های خواسته شده نیز فراتر رفته است .

وی ادامه داد: زندانهای استان البرز در این مدت کوتاه توانسته اند به خوبی بخشنامه ها و دستورالعملهای ارسالی را با موفقیت اجرایی کنند که این اقدامات ستودنی است.

جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۲
کد خبر : 14463
بازدیدها: 181

پاسخی بگذارید »