پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ارتباط میان اساتید و دانشجویان با سایت پروفسورا

danesheroz1 شهریور ۳, ۱۳۹۲ ۰
ارتباط میان اساتید و دانشجویان با سایت پروفسورا

دانش روز: اساتید می توانند در این سایت به درج نمونه سئوالات، تمرین و نمرات امتحانی بپردازند و نظرات و اعتراضات دانشحویان را دریافت کنند

به گزارش دانش روز،  امروزه گسترش استفاده از اینترنت به کلاس های درس نیز رسیده و اساتید می توانند با در اختیار داشتن یک سایت یا وبلاگ به صورت سریع و ارزان با دانشجویان خود ارتباط کنند.

درج نمونه سئوالات امتحانی به صورت فایل یا متن، ارسال خبر و وارد کردن نمرات دانشجویان از جمله مزایای داشتن وبلاگ یا سایت برای استادان دانشگاهی است.
پایگاه اینترنتی پروفسورا، برای نخستین بار در ایران سیستم وب سایت دهی به اساتید دانشگاه را راه اندازی کرده و به صورت رایگان خدمات خود را به جامعه دانشگاهی عرضه می کند.
با ثبت نام در این سایت ۵۰ مگابایت فضای رایگان در اختیار استاد قرار گرفته و وی می تواند اعتراضات و تمرینات دانشجویان را دریافت کرده و تمرین، نمونه سئوال و نمرات امتحانی را در پایگاه شخصی خود درج کند.
ایجاد نظرسنجی های مختلف، ارسال ایمیل گروهی به دانشجویان، ثبت دروس و دانشگاه های در حال تدریس، رزومه و اطلاعات شخصی و آمار حرفه ای از دیگر امکانات سایت فارسی professora.ir برای اساتید است.
این پایگاه اینترنتی گامی نوین در عرصه ارتباطی میان اساتید و دانشجویان محسوب شده و در آینده نزدیک خدمات خود را به معلمان و دبیران آموزش و پرورش نیز ارائه خواهد داد.
منبع:باشگاه خبرنگاران
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۴
کد خبر : 54314
بازدیدها: 141

پاسخی بگذارید »