سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ارائه وام‌های کارگشایی به مددجویان البرزی

28 danesheroz اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
ارائه وام‌های کارگشایی به مددجویان البرزی

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی البرز از ارائه وام‌های کارگشایی به مددجویان تحت پوشش این نهاد در استان البرز خبر داد

به گزارش دانش روز ، سید هادی کرابی اظهار داشت: یکی از مهمترین مشکلاتی که نیازمندان با آن روبه‌رو هستند، تامین نقدینگی برای رفع مشکلات فوری است و در این بخش عموم مددجویان تحت پوشش امداد نمی‌توانند مشکلات خود را برطرف کنند.

وی تصریح کرد: به همین دلیل در کنار اقدامات حمایتی کمیته امداد نسبت به افراد و خانواده‌های تحت پوشش خود تامین نقدینگی برای رفع نیازهای فوری آنها مانند هزینه‌های درمان، تحصیل، تامین ودیعه مسکن، لوازم زندگی و جهیزیه نیز در دستور کار قرار دارد.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز افزود: یکی از این طرح‌ها بحث پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه تحت عنوان طرح‌ پرداخت تسهیلات کارگشایی ویژه مددجویان تحت پوشش امداد است که این طرح در سال گذشته با جدیت در استان البرز انجام شده و هم اکنون نیز با تامین بودجه اجرای آن از سر گرفته شده است.

*پرداخت وام‌های کارگشایی به سه هزار و ۸۰۰ مددجو در استان البرز

کرابی افزود: از ابتدای سال جاری به بیش از سه هزار و ۸۰۰ مددجوی تحت پوشش کمیته امداد استان البرز که نیاز به نقدینگی برای رفع مشکلات فوری داشتند،‌ این وام تعلق گرفته است.

وی ادامه داد: افراد نیازمند با مراجعه به شعب کمیته امداد در این استان و تکمیل پرونده به بانک‌های عامل معرفی و توانستند از این تیم وام بهره‌مند شوند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز اظهار داشت: در سال گذشته نیز بیش از ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات مالی از این طریق در اختیار مددجویان قرار گرفته است.

کرابی در پایان تاکید کرد: تلاش ما این است که افراد نیازمند با اجرای طرح‌هایی به خودکفایی مالی برسند، اما ارائه تسهیلات مالی از طریق طرح وام‌های کارگشایی در مواقع خاص و ضروری در اختیار این افراد قرار می‌گیرد.

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۵
کد خبر : 18519
بازدیدها: 177

پاسخی بگذارید »