شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تا پایان سال‌ جاری محقق می‌شود:

ارائه مدرک فنی حرفه‌ ای برای مددیاری اعتیاد

danesheroz1 آذر ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
ارائه مدرک فنی حرفه‌ ای برای مددیاری اعتیاد

دانش روز: به طور قطع تا پایان امسال ارائه مدرک فنی حرفه‌ای که کاملا معتبر است به فارغ‌التحصیلان مددیاری اعتیاد اعطا می‌شود

 به گزارش دانش روز، فروهر تشویقی رئیس هیأت امنای جمعیت خیریه تولد دوباره، در مراسم فارغ‌التحصیلی دهمین دوره آموزشی مددیاری اعتیاد و خانواده که صبح امروز در دانشکده علوم بهزیستی برگزار شد اظهار داشت: درکتاب تولد دوباره از ده آرزوی یادشده یکی از آنها فارغ‌التحصیل شدن است.

 وی با اشاره به اینکه بسیاری از معتادان بهبود یافته هویت شغلی ندارند، اما توانایی‌ها و مهارت‌های بسیاری دارند گفت: معتادان به واسطه نوع زندگی خود مهارت‌های بسیاری پیدا می‌کنند که در دوره مددکاری بسیاری از این مهارت‌ها می‌تواند به مهارت‌های مددکاری تبدیل شود.
تشویقی، بادآور شد در حال حاضر هشت جمعیت مختلف در کشور فعال هستند که مهارت‌های ۱۲ قدمی را به بهبودیافتگان آموزش می‌دهند و در زمینه اعتیادهای مختلف فعالیت می‌کنند .

وی تصریح کرد: اعتیاد یک بیماری لاعلاج است اما می‌‌شود این بیماری را مهار کرد.

رئیس هیأت امنای جمعیت خیریه تولد دوباره، در خصوص فارغ‌‌التحصیلان مددیاران اعتیاد و خانواده افزود: به طور قطع امسال مدرک فنی‌وحرفه ای که بسیار معتبر است به فارغ‌التحصیلان اعطا می‌شود و باید این نکته را مدنظر داشته باشیم که در هیچ جای دنیا به معتاد بهبود یافته مدرک درمان اعطا نمی‌کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۳
کد خبر : 79633
بازدیدها: 299

پاسخی بگذارید »