یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آیت‌الله خاتمی

ادعای «انتخابات آزاد» پرکردن پازل دشمن است

danesheroz بهمن ۱۳, ۱۳۹۱ ۰

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ادعای «انتخابات آزاد» پرکردن پازل دشمن است زیرا همه انتخابات آزاد و رقابتی بوده و نباید با به کاربردن چنین الفاظ و شعارهایی دستاوردهای نظام را زیر سئوال برد

به نقل از فارس، آیت الله سیداحمدخاتمی صبح امروز در مراسم یادواره شهدای شهرستان دیر اظهار داشت: حضور مردم در یادواره‌های شهدا نشانه وفاداری و تعهد آنان به خون شهیدان است زیرا اگر شهدا نبودند از این حاکمیت دینی و استقلال و آزادی خبری نبود.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: صدام با کمک استکبار می‌خواست ۳ روزه تهران را اشغال کند اما رزمندگان اسلام و ایثارگران ایران اسلامی جانانه در برابر این لشکر مستحکم ایستادند و دشمن را به شکست وادار کردند.

وی با اشاره به عناصر اصلی ماندگاری انقلاب اسلامی گفت: دین‌داری و تدین مردم،بصیرت و آگاهی، ولایتمداری، حضور همیشه در صحنه، استکبارستیزی، استقامت بر اصول، وحدت و همدلی مردم در عرصه آرمان‌های انقلاب از عواملی بود که باعث اعتلاء و ماندگاری انقلاب اسلامی در ایران شد.

آیت الله خاتمی ادامه داد: آنچه که آمریکا و دنیای استکبار می‌توانست بر ضد ما کار کرد و اگر عملی انجام نداده به دلیل ناتوانی و ضعف بوده است زیرا دشمن با راه انداختن جنگ قومیت‌ها، نفوذی‌ها را به جان انقلاب انداختن، ترورهای کور، جنگ تحمیلی ۸ ساله، کودتای مخملی سال۸۸ تلاش کرد انقلاب را ساقط کند اما به دلیل دینداری مردم این هدف محقق نشد.

اهالی مسجد و دین شاه را سرنگون کردند

امام جمعه موقت تهران اضافه کرد: کسانی شاه را سرنگون کردند که اهل مسجد و دین بودند و امام از عنصر محرم برای پیروزی انقلاب بهره برد ولی امروز ماهواره به جان دین و اخلاق مردم افتاده و با دین‌ستیزی و اخلاق ستیزی که شیوه طاغوت نیز بود بی‌حیایی را نهادینه می‌کند و دو هزار شبکه ماهواره‌ای دین و اخلاق و عفاف مردم را هدف گرفته‌اند.

وی تصریح کرد: تا هنگامی که مردم با نظام باشند این نظام پایدار است؛ چنانکه دشمن در این ۳۴ سال تلاش کرد مردم از انقلاب کنار بکشند اما موفق نشد.

وی ادامه داد: دشمنان نظام اکنون نیز فشار اقتصادی را به عنوان آخرین حربه آغاز کرده و امیدوار بود تا با گرانی‌ها مردم به خیابان بریزند ولی به فضل خدا دشمن مأیوسانه عقب می‌نشیند همانگونه که قبل از این بر طبل جنگ می‌کوبیدند ولی وقتی جنگ ۸ روزه غزه را دیدند عقب کشیدند.

خاتمی با توصیه به مردم گفت: ۲۲ بهمن امسال ۲۲ بهمن سرنوشت ساز است و دشمن می‌خواهد بداند گزینه اقتصادی مؤثر بوده یا نه ولی امسال باشکوه‌ترین راهپیمایی تاریخ انقلاب اسلامی را برگزار خواهیم کرد و یکصدا نابودی دشمنان را سر خواهیم داد.

اطاعت از ولایت فتنه‌ها را خنثی می‌کند

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به انتخابات آینده ریاست جمهوری گفت: مواظب شعارها در انتخابات آینده باشید، انتخابات آزاد پرکردن پازل دشمن است زیرا همه انتخابات آزاد و رقابتی بوده و به کار بردن الفاظ و شعارها نباید دستاوردهای نظام را زیر سئوال ببرد پس بیدار و آگاه باشید که فتنه‌های آینده با همین الفاظ شکل می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: اگر جلوداری ولایت نبود؛ انقلاب نابود شده بود؛ پس زیر پرچم احزاب، جناح‌ها، باندها و گروه‌ها نروید و تنها به ولایت نگاه کنید و با ولایت و همراه او باشید زیرا در اسلام دستور حزبی و تشکیلاتی نداریم و آنچه فتنه‌ها را خنثی می‌کند اطاعت از ولایت است.

جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۱
کد خبر : 5611
بازدیدها: 203

پاسخی بگذارید »