شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاص ۶۰میلیون تومان اعتبار برای تجهیز مدارس استعدادهای درخشان البرز

danesheroz بهمن ۱, ۱۳۹۱ ۰

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز از اختصاص ۶۰ میلیون تومان اعتباز برای تجهیز آزمایشگاه های مدارس استعدادهای درخشان استان خبر داد

نشست صمیمی مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با تعدادی از نخبگان افتخارآفرین المپیادهای جهانی پیش از ظهر امروز در اداره کل برگزار شد.

سعید ایلچی از مدرسه شهید سلطانی ۳ دارنده مدال جهانی طلا از کشور ایتالیا، کیانا افضلی از مدرسه فرزانگان ۳ دارنده مدال نقره نجوم از کشور برزیل، فاطمه قشلا پور از مدرسه فرزانگان ۳ دارنده مدال برنز نجوم از کشور برزیل و محمد انصاری فرد از مدرسه شهید سلطانی ۳ دارنده مدال برنز فیزیک از کشور استونی چهار دانش آموز نخبه ای بودند که در این نشست صمیمی شرکت داشتند.

مدیرکل آموزش وپرورش استان البرز در این نشست با اشاره به تقارن این نشست صمیمی با ایام الله دهه فجر گفت: تلاش های دشمنان قسم خورده انقلاب از بهمن ۵۷ تاکنون براین بوده تا جوانان را به انزوا بکشاند و مسائل مادی را به عنوان دغدغه آنان جلوه دهد.

اکبر حلیمی افزود: با توجه به اهداف شوم دشمنان رسالت سنگینی بر دوش شما مدال آوران قرار دارد تا با مجاهدت و پرچمداری در حوزه علم و دین، پاسدار حرمت خون شهیدان انقلاب دفاع مقدس باشید.

وی تصریح کرد: مدیریت خلاق آینده کشور بلکه جامعه جهانی متعلق به کسانی است که علم و اخلاق را توام دارند و دغدغه آنان آزادی و آزادگی بشریت باشد.

حلیمی در این نشست گفت: امروز کشور جمهوری اسلامی نیازمند جوانان برومندی مانند شما جوانان است که درعرصه جهادعلمی وارد شده اید و سنگرهای عزت و سربلندی نظام مقدس را یکی پس از دیگری فتح می کنید.

در این نشست مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با اهدای لوح تقدیر و هدیه از تلاش و کوشش دانش آموزان مدال آور جهانی قدردانی ویژه کرد و ابلاغ مشاور حوزه نخبگان را نیز به آنان داد.

همچنین به دلیل حضور این چهار نخبه جهانی مبلغ  ۶۰۰ میلیون ریال برای تجهیز آزمایشگاهی مدارس متوسطه استعدادهای درخشان استان تخصیص داده شد.

یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۸
کد خبر : 4679
بازدیدها: 217

پاسخی بگذارید »