سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاص ۲۳ میلیارد تومان برای توزیع غذای گرم در مهدهای کودک

danesheroz1 آذر ۶, ۱۳۹۲ ۰
اختصاص ۲۳ میلیارد تومان برای توزیع غذای گرم در مهدهای کودک

دانش روز: معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از اختصاص ۲۳ میلیارد تومان برای توزیع یک وعده غذای گرم در مهدهای کودک و روستا مهدها خبر داد و گفت: امسال ۴ میلیارد تومان به اعتبارات اجرای این طرح اضافه شده است

 به گزارش دانش روز، محمد نفریه افزود: طرح توزیع یک وعده غذای گرم در روستا مهدها و مهدهای کودک سراسر کشور بخصوص استانهای محروم چند سالی است که آغاز شده است و تا کنون هزاران کودک از غذای گرم برخوردار شده اند.

وی از افزایش ۴ میلیارد تومانی اجرای این طرح خبر داد و گفت: سال گذشته برای توزیع یک وعده غذای گرم به کودکان مهدهای کودک ۱۹ میلیارد تومان اختصاص داده شده بود اما امسال این اعتبار به ۲۳ میلیارد تومان افزایش یافته است.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی تاکید کرد: مرحله اول اجرای این طرح با اختصاص مبلغی به استانها آغاز شده است و بزودی اعتبارات بیشتری پرداخت می شود.

به گفته نفریه، براساس بررسیهای انجام شده اجرای طرح یک وعده غذای گرم به کودکان تا حدود زیادی از سوء تغذیه آنان جلوگیری کرده است.

وی در مورد افزایش شهریه مهدهای کودک نیز گفت: شهریه مهدها مهرماه افزایش یافته و دیگر افزایشی نخواهد داشت و در صورت دریافت شهریه اضافی از سوی مدیران مهدهای کودک با آنها برخورد می شود و تاکنون نیز چند مورد تخلف گزارش شده که به آنها تذکر داده شده است.

نفریه افزود: در صورت بروز تخلف والدین به شماره ۳۰۰۰۸۵۳۰ موارد تخلف را با پیامک اطلاع دهند.

منبع: مهر

چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۳
کد خبر : 76281
بازدیدها: 303

پاسخی بگذارید »