پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت:

اختصاص ۲ رشته در دانشگاه فرهنگیان به معاونت پرورشی و فرهنگی

danesheroz اردیبهشت ۶, ۱۳۹۲ ۰
اختصاص ۲ رشته در دانشگاه فرهنگیان به معاونت پرورشی و فرهنگی

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از اختصاص دو رشته مشاوره و علوم تربیتی به تفکیک و به صورت مستقل در دانشگاه فرهنگیان به معاونت مطبوع خود خبر داد

به نقل از پانا؛ حسین هژبری، به تشریح سهم معاونت پرورشی و فرهنگی در دانشگاه فرهنگیان پرداخت و گفت: در دانشگاه فرهنگیان دو رشته به معاونت پرورشی و تربیتی اختصاص یافته است.
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: دو رشته مشاوره و علوم تربیتی به تفکیک و به صورت مستقل اقدام به پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان خواهد کرد و نیروهای کارشناس در این حوزه ها تربیت می کند که در آینده در معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش فعالیت خواهند کرد.
وی ادامه داد: دوره کارشناسی پیوسته راهنمائی و مشاوره در دو گرایش مشاوره و فعالیت‌های پرورشی در دانشگاه فرهنگیان ایجاد خواهد شد که آغاز حرکت بزرگی در تحول مباحث امور تربیتی و مشاوره است.
هژبری خاطرنشان کرد: هیچ معلمی خالی از نقش تربیتی نیست و این قشر در تربیت آینده سازان مهمترین رسالت را بر عهده دارند.
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش به اهمیت ایجاد رشته های علوم تربیتی و مشاوره در دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد و  از مربیان پرورشی خواست تا در مدارس حلقه های پرورشی و معرفتی تشکیل دهند و با همیاری دانش آموزان، بستر موفقیت علمی و فرهنگی را گسترش دهند.

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۵
کد خبر : 12840
بازدیدها: 266

پاسخی بگذارید »